втора бледа черти4ка,ама ве4е я няма *Б*

  • 10 582
  • 47
ами малко гадни4ко,де
та зна4и:май трябваше вчера да ми 'дойде'
на 9-ти,вторник,си направих тест surecheck,който имаше бледа, но ясна втора черта
вчера,особено след като през деня четох тук из форумите,че макар и бледа,щом я има,значи 'честито', си направих пак тест и очаквах,както при повечето от вас да е по-плътна,но пък хич не си мислех,че ... може да я няма - и я нямаше, ама хич  Shocked
помислих си,че може да е щото през 30мин ходя до WC и направих все пак и втори (дБест-касета), който пак нямаше и помен от втора черта и реших,че последно днес сутрин (дБест лента),след като през нощта не съм ходила до WC
е,и той беше отрицателен  Thinking
и най-лошото е,което мислех и да ви кажа днес, е това,което пише на описанието на dBest - 4е не е хубаво да се тестваш преди закъснение на цикъла,защото в 50% от случаите бременността в ранна фаза се прекъсва до идването на цикъла Crossing Arms
и е много заблуждаващо  Confused
и сега не че ми е много гадно,щото ние за 1ви месец пробваме и си мисля и че тъкмо още мин месец без пазене,което е сладко и т.н., но и също 4е повече няма да искам тест преди закъснение

а,междувременно,още не ми е дошло - знам ли може и утре да ми е датата,щото не ми е мн редовен,но пък да вземе да ми дойде поне да се успокоя съвсем  Twisted Evil

какво мислите?!
Виж целия пост
# 1
Не се тревожи при мен на 5 дни закъснение се получи бледа чертичка и то след 1 час, в следващата една седмица всички тестове бяха -, после пак 1 +. И така в крайна сметка бях бременна. Така че се успокой ако не ти дойде направи нов след 2-3 дни
Виж целия пост
# 2
ами каква марка тестове си ползвала?!

то явно ще си чакам,но пък явно,че такива обърквации стават и след закъснение Twisted Evil

макар 4е все още ми е млако криво и се 4ужстжам излъгана-дали наистина ранни бременности в 50% от слу4аите се самопрекъсват преди да ти дойде и ти идва?!това ми се струва гадни4ко Confused

много вълнуващо все пак:аз се опитвам да се наслаждавам на всеки миг,дори и неприятен особно,защото все пак си е уникално,дори иправенето на бебенце,и чакането и всичко:целият този цикъл ще го изживея сигурно не повече от 2 пъти в живота си,така 4е му се радвам bowuu

Виж целия пост
# 3
При първата ми бременност,  тестовете ми бяха отрицателни до края на първия месец, но аз знаех че съм бременна, знаех го веднага щом ми закъсня. Обаче правех тестове до +, за да си запазя за спомен Crazy
Така че, не се отчайвай, успокой се, изчакай и ако не ти дойде си пусни един кръвен тест, ако ли пък не- другия месец ще стане!  bouquet
Виж целия пост
# 4
Ами да ти кажа честно беше преди 5 години, но всичките бяха лентички. А и тогава не бях много подготвена за бебе и се шашнах първия тест даже го занесох в аптеката да питам защо е по светла и това какво означава  Grinning
Изчакай още малко ако ти закъснее имаш пълно основание да си мислиш че това е причината.
А на теб кога трябваше да ти дойде? И по принцип редовен ли ти е цикъла?
Виж целия пост
# 5
ми не ми е мн редовен
май вчера (26-ти) или утре (28-ми)
а ве незнам кво съм смятала до този момент, но си мислех,че вчера ми е към 23-ти
но всъщност юли ми дойде на 16-ти
а преди това юни беше към 21-ви (което = 24-5 дневен цикъл)

аз хи4 не съм добре в тези водения на календар4е Rolling Eyes

но май е трябвало да ми дойде вече?!

всеки случай всичките ми мисления за "симптоми" днес вече ги няма,щото така се командвам - е,не 4е и преди бяха такива: спи ми се,ама едва се събуждам,МНОГО се уморявам,ама до едно такова пълно изтощение просто в един момент не мога да се мръдна,и съм много гладна по няколко пъти на ден - ОБАЧЕ през цялото време си давам сметка,че всички тези неща си ги чувствам и друг път + не ме болят гърди (мен по принцип МНОГО РЯДКО ме болят при цикъл),съвсем леки и редки просхващания долу,но пък едно доста дразнещо усещане

 newsm78
Виж целия пост
# 6
моля ви, пишете мииии Hug Blush  bouquet
Виж целия пост
# 7
Ами най добре след ден два повтори теста но го направи сутрин защото тогава е по възможно да отчете толкова рано.
Не се тревожи щом се появила веднъж пак ще се покаже но може да минат няколко дни.
Виж целия пост
# 8
ами това,което най ме натъжи,не сте ли го чували досега,не е ли и стина - 4е ранните бременности си се самопрекъсват до края на цикъла Sad
Виж целия пост
# 9
Е това никой не може да знае дали ще се прекъсне или не, според мен не са толкова много тези случай и в повечето пъти остават неразбрани защото обикновено тестове се правят след закъснението.
А ти защо си се настоила толкова негативно. Недей така, всичко ще е наред.Ще стискаме палци
Виж целия пост
# 10
Наистина така казват, че през живота си жените често зачеват, но дори и не разбират, защото яицеклетката не се имплантира и настъпва нормалния месечен цикъл, но това небива да те натъжава, толкова. Стискам ти палци, все пак,  при теб да стане съвсем явна чертичката, след закъснението!
Виж целия пост
# 11
мерси  bouquet
само дето се 4удя и аз докога да 4акам и да реша,че вече е закъсняло Rolling Eyes Mr. Green
не ми е негативно,не се притеснявайте:просто гледам да съм наясно с нещата,макар че, то е ясно, винаги стават необясними неща Crazy

усмивки  Party
Виж целия пост
# 12
напоследък има някаква тенденция тестовете да се правят много рано. Разбирам нетърпението, но ей затова сега втори ден седиш, чудиш се, изнервяш се и т.н.
Божа работа, айде изчакай още ден-два поне. Ако се е хванало, няма да се пусне Simple Smile
Виж целия пост
# 13
миличка, въобще не се настройвай - нито за едното, нито за другото... само искам да знаеш, че когято при мен се появи втората бледа чертичка и аз си честитих, след което си направих още един тест и нямаше и помен от втора черта. След два дни се тествах пак с първа сутрешна урина и вече много по-ясна втората чертичка си беше налице!
Виж целия пост
# 14
мерси ви  bouquet

просто ми е много вълнуващо, някак си направо ми се качва сърцето в гърлото,като си помисля,че може да има бебенце в мен Two Hearts

аз,междудругото,днес сутрин вече бях решила,че не съм,но пък сега като чета #Crazy

така или ина4е,най-рано в неделя сутрин ще е следващият! babydust7

а,бе,всичко си е магия!

иринии, аз те четох в една от темите вчера докато размишлявах върху втората черта: някъде към март я беше писала?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия