Legend of the Seeker

  • 20 181
  • 549
Има ли фенове на този сериал?

                                               


Аз изгледах първата серия и много ми хареса , изтеглих си и другите излезнали до момента и ще ги почвам.Дано да има интерес към него и да не си остане само с първия сезон.

Ето линк към пилотния епизод за тези, които са го пропуснали Flutter:

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=146016&hit=1

Виж целия пост
# 1
О, да, гледам го, много харесвам такива приказки  Crazy
За съжаление не съм чела книгите, но пък хора, които са ги чели казват, че са разочаровани от сериала  Tired 
Та май е по-добре човек да не ги е чел.
Виж целия пост
# 2
И аз не съм чела книгите, но както виждам може да е за добро Joy.Иначе съм фен на фентъзито - и на книгите , и на филмите Crazy.
Виж целия пост
# 3
Ако искаш можеш да си ги изтеглиш от тук.
Аз съм ги изтеглила, но все не ми остава време, пък и да чета от монитора не ми е най-любимото занимание  Confused
Виж целия пост
# 4
Amidala , благодаря ти, ще ги изтегля да видя как започват и ако ми харесат ще си ги купя , че и аз не обичам да чета от монитора, друго си е да държиш книжка в ръце Heart Eyes.
Виж целия пост
# 5
Вчера гледах трети епизод на филма - хареса ми.
Младежът ми е познат от някъде, но не мога да се сетя от къде newsm78.Мацката пък ми е абсолютно непозната, но според мен много добре стои на екран, чаровница е Heart Eyes.
Виж целия пост
# 6
Раздвоено е някак отношението ми към сериала.. Толкова ми е наивен и бутафорен на моменти, че чак се чудя наистина ли сега го снимат, при тези възможности на киното.. И все пак не съм пропуснала и една серия, да не говорим как преживявам голямата им пауза сега до 25-ти.  Simple Smile Има нещо в него, което не ми дава да го зарежа, има чар, а и аз душа давам за такива истории.
Чела съм една две от книгите само, но това което съм чувала от по сериозни фенове е, че филма не следва хронологията в книгите, а пресъздава почти произволно избрани случки. Това е може би с оглед на факта, че нямат намерение да снимат повече от един два сезона (хайде ако сме големи оптимисти - три).
Виж целия пост
# 7
Magrat , това , което си написала е невероятно - сякаш си прочела мислите ми Joy.Да, леко наивен е сериала, но в него има нещо, което приковава вниманието ми , някак си красив ми е, един такъв омагьосващ newsm03.Не съм чела нито една от книгите, макар че обичам фентъзи сагите - "Колелото на времето", "Песен за огън и лед" са любимите ми фентъзи саги, очаквам последната книга от "Колелото" и следващата от "Песента" Wink

Надявам се сезоните да са повече от два - три Rolling Eyes.Снощи гледах серията с момченцето, което четеше мисли/предсказател май се наричаше newsm78/, интересно ми беше, хареса ми и новата прическа на Калан - леко й бяха прибрали косата от двете страни 4470.
Виж целия пост
# 8
Бързам и аз да се запиша!

Гледам  го от около два месеца. Наивен е на моменти, но това е филм-приказка, така че е напълно нормално.За мен лично има някаква особена приветливост в това сериалче, действа ми някакси ободряващо и ме зарежда много положително. А мъжът ми все се ядосва колко е наивен Търсача и как всеки успявал да го прецака Laughing Ако не са Изповедника и Зедикус спукана му е работата Laughing
Много приятно е за гледане, наистина разтоварващо действа!
Виж целия пост
# 9
Да готино сериалче, ние с мъжа ми вече го изгледахме. Ще ви хареса, приятно е  Peace
Виж целия пост
# 10
Аз съм чела всички книги от поредицата "Мечът на истината" и много се зарадвах като разбрах, че най-после има сериал. Но гледах първите 3 серии и засега съм много разочарована. Търсача е много неорентиран горкия, ще се опитам да изгледам още няколко серии за да видя  дали ще стане  най-могъщият магьосник владеещ и двете страни на магията.  Simple Smile.
Виж целия пост
# 11
viva_nova , и на мен ми действа ободряващо сериалчето, напоследък се захласвам по филми, които ме разтоварват - достатъчно натоварено е ежедневието ни, та да ни товарят филмите Wink.Много ме разсмя коментара на мъжът ти Joy.

kate_ash , аз моя мъж не мога да го придумам да го гледа, не му се гледали "детски филмчета", поне да беше изгледал една серия преди да го каже Joy/ сега гледа 4 сезон на "Изгубени", ама добре , че бях аз да го открехна за този сериал Joy/.

Katia_S, много често, да не кажа почти винаги, книгата е по-добра от филмите, правени по нея  bouquet.Нормално е да си разочарована, аз затова се радвам, че не съм чела нищо от поредицата, ще я изчета непременно, но след като изгледам сериала  bouquet.

Ех, момичета, аз се бях притеснила , че само аз и Amidala го гледаме това сериалче, а вижте каква групичка се заформихме Heart Eyes.
Виж целия пост
# 12
Magrat , това , което си написала е невероятно - сякаш си прочела мислите ми Joy.Да, леко наивен е сериала, но в него има нещо, което приковава вниманието ми , някак си красив ми е, един такъв омагьосващ newsm03.Не съм чела нито една от книгите, макар че обичам фентъзи сагите - "Колелото на времето", "Песен за огън и лед" са любимите ми фентъзи саги, очаквам последната книга от "Колелото" и следващата от "Песента" Wink

Надявам се сезоните да са повече от два - три Rolling Eyes.Снощи гледах серията с момченцето, което четеше мисли/предсказател май се наричаше newsm78/, интересно ми беше, хареса ми и новата прическа на Калан - леко й бяха прибрали косата от двете страни 4470.

Извинявам се че ще се отклоня малко от темата, но по повод "Песен за огън и лед" се сетих.. HBO започват снимки този октомври. За жалост още няма никакви предположения за каста на сериала, а аз вече ще изпуша от любопитство. Тази поредица ми е една от любимите, макар да съм наясно с всичките и недостатъци.. Страшно емоционална и с много наситени образи, не знам обаче как ще я приема филмирана Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Magrat ,"Песен за огън и лед" ми е любимата фентъзи сага, макар че хронологично я прочетох много след"Властелина"и "Колелото на времето" Flutter.И аз чух , че HBO ще правят сериал , но не знаех, че ще е още този октомври, то има още 3 книги да излязат newsm78.Иначе HBO правят прилични филми като за телевизия,но не мога да си представя как ще успеят да филмират това чудо newsm78.Както и да го направят , ще го гледам и ще му се радвам, надявам се да ми хареса поне наполовина колкото книгите.

А за кастинга - много е важен.Изградила съм си образи в съзнанието вече, дано да няма голямо разминаване Heart Eyes.

По темата - днес ще се опитам да гледам 7 серия , дано ми остане време, каката/13г./ ме пита дали може да гледа с мен, май не виждам причина да не може Wink.
Виж целия пост
# 14

По темата - днес ще се опитам да гледам 7 серия , дано ми остане време, каката/13г./ ме пита дали може да гледа с мен, май не виждам причина да не може Wink.

 Mr. Green Не, няма причина наистина, не се сещам изобщо за сцени в сериала, които да са неподходящи.. доста е безкръвен Simple Smile

ПС. Говори се, че и по Колелото на времето ще се снима. Но не знам дали ще е сериал.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия