Какви кичури на черна коса?

  • 37 113
  • 31
С черна коса съм и искам да си направя някой и друг кичур - просто така, за разнообразие. Чудя се какъв цвят да бъдат. Една колежка преди време, и тя с черна коса, си направи червени, но някак се губеха в черното, не изпъкваха. Какво бихте ми препоръчали?
Виж целия пост
# 1
ами не съм профисионалист но то на черна коса малко трудно ще станат по тъмнички кичури
аз съм за руси кичури на черна коса стои добре Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Аз съм с черна коса и миналата година си направих чудесни червени кичури.  Grinning Моите изпъкваха и си личаха.
Виж целия пост
# 3
Виждала съм руси кичури на черна коса, но нещо не ми се връзват много двата цвята. Пък може и да не е бил улучен точният цвят, знам ли ... Виждала съм и много светлоруси, почти бели кичури на черна коса - много тънки и симетрични. Това ми харесва повече, но не съм виждала много хора с такива кичури.
Виж целия пост
# 4
Предполагам не си виждала, защото след като ти мине мерака за кичурите , много трудно си възвръщаш цвета. Специално за черното говоря. Понеже на черно задължително трябва да се обезцвети косъма и кгато я боядисаш отново черна, обезцветения косъм избива за 2-3 измивания. Голям зор видях докато спре да избива.
Виж целия пост
# 5
Предполагам не си виждала, защото след като ти мине мерака за кичурите , много трудно си възвръщаш цвета. Специално за черното говоря. Понеже на черно задължително трябва да се обезцвети косъма и кгато я боядисаш отново черна, обезцветения косъм избива за 2-3 измивания. Голям зор видях докато спре да избива.

Оф, това ще вземе да ме откаже от тая идея.  Tired
Виж целия пост
# 6
veronna az съм с 4ерна коса и сини кичури /тъмно синьо/
стои много хубаво
присадени са,  кератинови кичури - не е естествената ми коса
може да ги махнеш когато ти омръзнат Simple Smile
Виж целия пост
# 7
лилави  Peace
Виж целия пост
# 8
Aз лично бих сложила някакво кафяво за "разчупване".
Била съм с тъмнолилави кичури на черна коса и стоят страхотно, но поддръжката наистина е трудна, след няколко измивания лилавото започва да избледнява и не е красива гледка.
Също е важно какво ти е черното, дали е напълно неутрално, или има по-скоро топли или по-скоро студени подтонове. Ако са студени, синьото наистина би било добра идея.
На червените кичури аз лично не съм голям фен, на много светлите също(освен ако бне са 3-4 и "разхвърляни").
Но тъмнокафяво според мен би било най-щадящо и ненатрапчиво Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Платинени кичури стоят много добре на черна коса.Ако се притесняваш от обезцветяването и поддръжката след това,можеш да си вземеш изкуствени,обаче ще трябва да са само отдолу,вътрешната част,няма как иначе.
Виж целия пост
# 10
И от мен оЩе един глас за червени кичури Peace
Преди една година и аз бях с черна коса и си направих много хубави тьмно червени кичури..красота ви казвам Flutter,ноооо след 2 седмици вече имах оранжеви кичури Sick Найстина това за мен е най /добрата комбинация ,но пьк изобЩо не е трайно Tired
 
Виж целия пост
# 11
Като цяло според мен на черна коса седят ефектно по- екстравагантните кичури - лилаво, розово, синьо, платине с някакъв мат ..
Защото черното трудно се хармонизира със различни цветове. Мисля да кача няколко снимки за да покажа за какво говоря. Simple Smile
В момента не са модерни цялостните кичури, модерни са по- скоро някакъв цветови ефекти в косата, съчетание на различни цветове--

Тези са ми от личната ми колекция, примерни са като съчетание на цвето, надявам се да ви харесат Simple Smile


































Виж целия пост
# 12
За черна коса лилави или сини кичури стоят страхотно  Flutter
Виж целия пост
# 13
Никакви Laughing

Веднъж бях видяла момиче с черна коса, а долният й пласт краищата бяха изрусени. Някакво много хубаво тъмно русо..та добре изглеждаше... Crazy
Виж целия пост
# 14
az bih ti predlojila...ryso bqlo ,sivo sinio, lilavo , NO skriti ki4yri i razbira se mng tunki
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия