Резултати от изсл на урина

  • 1 178
  • 7
Здравейте ! Трябва ли да ме притесняват тези резултати
Белтък -лека опалистенция
седимент-масово урати
Ще се консултирам и с общопрактикуващия ама чак в понеделник Confused
Виж целия пост
# 1
само това ли е? ако е така - не мисля че има за притеснение, но изисква уточнение...
Виж целия пост
# 2
само това ли е? ако е така - не мисля че има за притеснение, но изисква уточнение...
какво уточнение?
Другото е Захар отр
билорубин отр
уробилиноген неувеличен

Друго нищо не пише
Виж целия пост
# 3
ЕХО примерно. пх, микробилогия... белтъка да се измери количествено.
Виж целия пост
# 4
ЕХО примерно. пх, микробилогия... белтъка да се измери количествено.
Какво е пх? А ако пусна изсл за стерилна урина ще се измери ли кол белтъка -в смисъл какво изс се води за него за да си искам.И аз си мисля да искам ехограф .
Виж целия пост
# 5
ЕХО примерно. пх, микробилогия... белтъка да се измери количествено.
Какво е пх? А ако пусна изсл за стерилна урина ще се измери ли кол белтъка -в смисъл какво изс се води за него за да си искам.И аз си мисля да искам ехограф .
pH - показва киселенноста, не стерилната е за микробиология, белтъка - в обикновена но в нормална лаборатория... щото опалесциращ е отбиване на номера, клетки никакви ли не са видели? как така?
Виж целия пост
# 6
ЕХО примерно. пх, микробилогия... белтъка да се измери количествено.
Какво е пх? А ако пусна изсл за стерилна урина ще се измери ли кол белтъка -в смисъл какво изс се води за него за да си искам.И аз си мисля да искам ехограф .
pH - показва киселенноста, не стерилната е за микробиология, белтъка - в обикновена но в нормална лаборатория... щото опалесциращ е отбиване на номера, клетки никакви ли не са видели? как така?
Ами незнам ,никога до сега не ми е пишело колко е количеството на белтъка  Rolling Eyes.
Виж целия пост
# 7
И на мен никога не ми пише количество белтък-май нямат навик в лабораториите да го пишат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия