да ли е бременност

  • 1 142
  • 11
Здравейте на всички искам да попитам нещо и много моля някой да ми отговори.На 18.03 ми дойде цикъла и ми трае 5 дни.Сега от 03.04 с мъжът ми не се пазим.От два дни имам силни болки в гърдите и от време на време и долу ниско в яйчниците.Има ли някяква вероятност да съм бременна или това е симптоми на предстоящият цикъл.Благодаря ви за отговорите предварително.  Embarassed
Виж целия пост
# 1
Вече имах ме такава тема(със същото заглавие) Naughty,но щом си писала  да си кажа моето мнение!!!ако имаш редовен МЦ би трябвало  тези дни(02.04-03.04) да си била в О.
Дано да е това за  което си мечтаеш EFP preggo  ylinfant newsm32

 СТИСКАМ ТИ ПАЛЦИ fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Виж целия пост
# 2
Ако мога така по-хумористично да кажа:

Обажда се най-вече желанието ти за бременност. Иначе възможности всякакви. Ако овуто е било 2-3 април, имплантирането става около 10 април. Изводът: каквото и да чувстваш сега, не е от бременност.


Желая ти скоро да се похвалиш с положителен тест  Praynig
Виж целия пост
# 3
Болките в гърдите могат да бъдат признак и на бременност, и на наближаващ цикъл.. докато няма налице закъснение, можеш само да предполагаш  Thinking
Усещането на "придърпване" ниско в корема също може да е признак на бременност. Но, отново е добре да изчакаш закъснение в цикъла, и да направиш тест  Peace
Виж целия пост
# 4
Изчакай си закъснението и направи тест.
Не си внушавай разни симптоми за да не се разочароваш после.
 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed да е това което искаш и скоро да се похвалиш с  EFP
Виж целия пост
# 5
Щом си във фертилна възраст и водиш полов живот без предпазни средства, много ясно, че има шанс да си бременна - със или без наличието на симптоми. Изчакай си датата на цикъла и ако ти закъснее, направи тест...  Peace

И си оправи правописа - "дали" се пише слято, заглавието винаги започва с голяма буква, а когато е въпрос - в края на изречението се поставя въпросителен знак  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Ох, desitalee, добре, че й писа за правописа, че мен това заглавие на всяко влизане в подфорума ми вади очите.
Има възможност да си бременна, но ти би трябвало да знаеш по- добре от нас. Все пак ще ти е второ дете.
Виж целия пост
# 7
Изчакай си закъснението и тогава ще можем да гадаем.Иначе ти стискам палци. Peace
Виж целия пост
# 8
Напълно възможно е да си забраменяла, но ми се струва, че е малко рано за симптоми. Знам, че е трудно, но ти препоръчвам да изчакаш още малко, поне до датата на М и си направи тест. 
Не се вманиячавай в симптомите, които усещаш, но и не се отчайвай от някои от нещата, които четеш!  thumbsup
Виж целия пост
# 9
Ааааааа,100% си бременна!То с тия явни симптоми Naughty!Разбирам момиче на 14 да пита,ама жена с 1 дете на 7 години #Crazy
Виж целия пост
# 10
И аз започвам да си задавам този въпрос, защото не мога да разбера какво става.Писах в петък ще го чакам, в събота ме зацапа, в неделя дори си мислих, че ще ми дойде, цял ден почти нищо, днес пак едно такова кафяво, като на края на цикъла.Обикновено като ми идва първо ми запапва и до края на деня тръгва, но такова нещо като това не е било.Сега се чудя това цикъл ли е или не?
За последно ми дойде на 29 март, т.е. днес е 30 ден.Обикновено ми идва на 25-26 ден, такова закъснение не съм имала, а както казвам по-скоро такъв странен цикъл още повече.Тест още не съм правила, ама ако до края на деня не ми дойде както трябва, май ще се наложи да правя. Flutter
Виж целия пост
# 11
Бягай за тест и утре сутринта го направи. Дано да е каквото искаш!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия