Хляб и сухари за бебо - какви?

  • 5 958
  • 23
Здравейте, мами!

От няколко дни не намирам от бебешките сухари на ХИП за малкия и реших да се поинтересувам какви обикновени сухари или хляб мога да му взема за попарката. Все пак рано или късно ще мине и на хляб. Wink И се хванах за главата...в половината хляб има маргарин, в сухарите има палмово масло, направо...Не искам да се вманиачавам, но все пак някои неща ме потрисат. Вие какъв хляб давате на децата си? Благодаря ви!
Виж целия пост
# 1
аз вземах едни сухари в червена опаковка Пападополо или нещо такова 
Виж целия пост
# 2
Колко е голямо бебето ти? Захранила ли си с глутен?
Аз купувах Голдис и Елит-обикновени пшенични сухари.
Виж целия пост
# 3
vivi,   захранен е с глутен, да, на 9 месеца и половина е. И аз вчера взех от тези Елит.

Черен шоколад,   преди съм взимала и за нас от тези гръцките (май наистина се казваха Пападопулус), но вчера се зачетох в съдържанието именно заради малкия и там пишеше палмово масло...
Виж целия пост
# 4
Аз взимам Голдис,много съм доволна  Peace
Виж целия пост
# 5
Купувам и Голдис на Пападопулос и Елит. И двата вида са гръцки. Не мисля, че е толкова фатално съдържанието. Вече с доста неща съм захранила.
Виж целия пост
# 6
Аз ползвам сухари и бисквити на Чичи бебе
Виж целия пост
# 7
Купувам само Голдис. Peace
Виж целия пост
# 8
Мисля, че палмовото масло в сухарите не трябва да те притеснява. До колкото си спомням то е вредно, ако не е минало термична обработка и се яде сурово. В сухарите все пак то е минало през термична обработка.
Виж целия пост
# 9
Вместо сухари или хляб за сгъстяване на супи, а и за попари ползвам кашата "7 зърна" на Милупа  Peace
Виж целия пост
# 10
благодаря на всички! Особено за инфото за палмовото масло Wink

А и идеята за каша я бива, и аз така направих днес, защото отказваше сухарите вече трети ден и го излъгах с кашата. Wink
Виж целия пост
# 11


 За мен най-важното условие е да са без сол.Другият вариант е да си правиш домашен хляб, режеш, сушиш във фурната, слагаш в хартиен плик и си имаш страхотни сухари за дълго време.
Виж целия пост
# 12
И аз взимам Голдис или Елит, каквито има в магазина. Не се вманиачавай чак толкова на тази тема. Всички майки, които познавам взимат от тях, във форума като гледам пак така, така че можеш спокойно да ги купуваш.
Виж целия пост
# 13
Аз давах Голдис на Пападополу. Сега давам обикновен хляб (Симид). А между другото сухари или хляб без сол няма според мен. Няма как да замесиш тесто без сол.
Виж целия пост
# 14
И аз взимам Голдис или Елит, каквито има в магазина. Не се вманиачавай чак толкова на тази тема. Всички майки, които познавам взимат от тях, във форума като гледам пак така, така че можеш спокойно да ги купуваш.
Същите давам и аз.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия