бикини за еднократна употреба

  • 2 065
  • 28
Искам да ви попитам, някой знае ли от къде мога да си купя от тези бикини за еднократна употреба за след раждане,защото днес цял ден търсих,но никъде не намерих. Аз живея в центъра,но ако сте ги виждали някъде независимо къде моля ви да ми кажете.
Благодаря ви.
Виж целия пост
# 1
Виждала съм ги във Вис Виталис  Peace
Виж целия пост
# 2
В Пловдивския Вис Виталис ги има , би трябвало и в този в София да ги има.На мен лично не ми бяха удобни за болницата и използвах евтини памучни.   Първия ден и тях не ми позволяваха да слагам.
Виж целия пост
# 3
Преди около месец видях в Пигис хаус. Аз също ползвах и ми свършиха добра работа. Бяха около 5-6 лв за 5 чифта. За да не се разхождаш напразно може да ги питаш по телефона, любезни са.
Виж целия пост
# 4
Виждала съм ги в Хипо ленд, също и в м-н Пинокио в Дружба.
Виж целия пост
# 5
Продават се в санитарните магазини(аптеки), не знам къде в София има такива.
Виж целия пост
# 6
По принцип в Пигис хаус се продават.Аз също от там бях си ги купила  и ми свършиха страхотна работа в болницата.
Виж целия пост
# 7
Щом си в центъра, виж в аптеката на Шейново. Аз моите си ги купих от аптека, близо до Т.Киркова.
Честно казано не виждам какво толкова им е удобството, освен това, че спокойно можеш да ги хвърлиш след това. Ама същото мога да направя и с памучни китайски по 2-3 лв бройката  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Аз бих си купила памперси за възрастни - на мен те ми свършиха чудесна работа след вагинално раждане. Ако бях със секцио, бих ползвала еднократните.  Peace
Виж целия пост
# 9
Аз си ги поръчах от тук!
Виж целия пост
# 10
Аз си взех такива преди седмица от Хипо Ленд, струваха около 6 лв за 5 бройки в кутия! Peace
Виж целия пост
# 11
Имаше ги преди в аптеката на Майчин дом.Обаче на мен ми бяха малки,памучните гащи ми свърших добра работа-китайски,бабешки модел,за 1 лв.бройката,но ми бяха удобни.
Виж целия пост
# 12
Приятелка ми даде купувани от Малечко.
В аптеката на Шейново имаше
Виж целия пост
# 13

И аз си бях взела такива (от магазин Штъркел), но нещо ме дразнеха ластичетата им и се чувствах все едно бях обула балон  Crazy
По-удобно се чувствах с "бабешките" памучни гащи  Peace
Виж целия пост
# 14
Пигис хаус  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия