Случва се нещо.....

  • 2 695
  • 26
дори когато влизаме като гости  ние сме като едно голямо семейство и тъй като във фирмите където работим казват ,че сме едно голямо семейство търся съвет и помощ от всички вас за следното-когато колега,когото познаваме добре си позволи да изпие чашка бира например с друг един определен колега, първият пред очите ни се променя на зле и изпада в едно особено състояние ,което продължава два дни и след това се изчиства.Виждали сме потърпевшият да изпие доста повече но не с този човек,а в почивните дни с друго обкръжение и му няма абсолютно нищо.Това се случва само когато присъства определения човек и приеме малка почерпка от него.Наблюденията са в продължение на три години така,че съмненията за грешка вече отпаднаха.Дори смятаме че  има хора които знаят истината но не смеят да я кажат от страх а най-много нещо да подхвърлятуж случайно на шега.Директния разговор с потърпевшия не носи резултат защото смята другият за приятел и не вярва  че би му вредил. А другият има три глупаво основателни причини да го прави ,като едната е че потърпевшият е наивен до простодушие и не се усеща какво става.Другите две засега няма да споменаваме.Как може да се помогне срещу това,знае ли някой някаква възможност за помощ.
Виж целия пост
# 1
единият колега друса тайно другия колега???
Виж целия пост
# 2
Разменете незабелязано чашите на двамата. Ефектът ще е потресаващ.  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Ми докато му подава почерпката някой да се жертва и да опита на екс..да видим резултатите.. newsm78
Виж целия пост
# 4
Аууууу, много крими звучи. Сигурно го урочасва, да ходи да му баят.
Виж целия пост
# 5
Доста невероятно звучи. Този, който черпи, да не би да ви налива бирата под масата? Пък как върви бира с пуканки... Mr. Green
Виж целия пост
# 6
оООО, нищо не му слага. Просто е вампир Crazy
Виж целия пост
# 7
оООО, нищо не му слага. Просто е вампир Crazy

И то енергиен!  Popcorn
Виж целия пост
# 8
Ама този твой колега доста време го тормози другия! Може пък виновния да се окаже трети колега?! newsm78
Виж целия пост
# 9
Аз пък що реших, че са гейове Crazy...Щом му става нещо на онзи, може да е от любовна магия Mr. Green...за мъже ли иде реч всъщност newsm78
Виж целия пост
# 10
Аз пък що реших, че са гейове Crazy...Щом му става нещо на онзи, може да е от любовна магия Mr. Green...за мъже ли иде реч всъщност newsm78

и аз първо за това си помислих  Whistling
Виж целия пост
# 11
още преди 10 год. съседка казваше че такива неща стават в дискотеките и се страхуваше за дъщеря си .Съветваше да пие безалкохолно не от чашка а от шише 0,5 л.  да слага капачката и да държи шишенцето в ръка
Виж целия пост
# 12
Аз пък що реших, че са гейове Crazy...Щом му става нещо на онзи, може да е от любовна магия Mr. Green...за мъже ли иде реч всъщност newsm78
Гейове - наркомани.Пияни от любов. Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Или пък първия е гей и налита на втория, а на него не му харесва?   Popcorn
Виж целия пост
# 14
Че кво лошо има бе дори да го друса, нали хубаво било усещането, значи хубаво му прави  Mr. Green Айде сега да кажа нещо сериозно. Този потърпевшия като не се усеща, ти как би могла / могъл да помогнеш, че не ми е ясно ? Наивен до простодушие ми звучи като невероятно глупав  ooooh! Щом той няма нищо против, ти що се месиш, казали сте му веднъж, не е повярвал, край толкоз. Ще дойде дреме ще се усети. А иначе вреди ли му нещо това, чувства ли се зле после, да не го пък трови ....  #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия