Какво да очаквам от мъж, зарязал 2 жени с 2 деца?

  • 5 841
  • 75
Здравейте мили мами.
Умишлено пускам темата като гост, защото не искам да бъда "разобличена" .

Нека да разкажа накратко историята ми. Преди 3 години се омъжих за човек, който явно не го заслужаваше.  Confused Бях бременна в 7 месец, когато една вечер ме изгони от дома ни , защото съм била к*рва, понеже негов приятел ме заглеждал...  Cry Държа да отбележа, че никога не съм изневерявала, дори и през ума не ми е минавало да го направя. Никога не съм му давала поводи да ревнува и прочие...явно просто не ме обичаше.
Върнах се при родителите си и сама гледах дъщеричката си.
В един момент се появи един човек, с който имахме връзка преди няколко години. Той има две жени, от всяка има по едно дете. Дори когато се свърза с мен не беше напуснал още втората си жена.
В него видях лъч светлина, а родителите ми са против него, тъй като смятат, че човек, който е изоставил две жени и две деца не е добросъвестен.
В началото се опирах на тази връзка с мисълта, че мога да го зарежа веднага когато реша. За мен беше важно да има мъж до мен, който да ми помага за отглеждането на детето.
Преди няколко дена разбрах, че съм бременна от него - в 4 месец съм.  Confused Чувствам се объркана. Дали няма да зареже и мен? Какво ще правя с две деца , сама. Късно е вече за аборт. А аз съм толкова объркана и не знам как ще продължа напред. Не спирам да мисля за това, че утре може да съм на мястото на двете му жени/ че даже и по-зле от тях - аз имам и още едно дете от предишния ми брак/.  Cry
Постоянно изпитвам страх да не ме зареже, както е зарязал предишните си жени.  Sad Знам, че звуча объркано но ми е тежко. Благодаря че ме изслушахте.
Виж целия пост
# 1
Очаквай същото newsm78Щом си разбрала ,че си бременна,пак добре.Можеше да разбереш и чак в 9 месец.Тогава щеше да е по-сложно
Виж целия пост
# 2
Е то в четвърти месец нямаш много опции вече - ясно е, че ще родиш детето. И да се чудиш и да се маеш - само времето ще покаже в твоя случай. Моето лично мнение е, че не, не може да се разчита на такъв мъж. Дано да греша.
Виж целия пост
# 3
Милата. От трън та на глог май е работата.

И при липса на цикъл 4 месеца, чак сега ли разбираш че си бременна?
Виж целия пост
# 4
Познавам един който е зарязал 3 деца от три жени,сега живее с 6-та и скандалите им са ежедневни.
 А какво мисли той за бременноста ти?
Виж целия пост
# 5
Значи - почти всяка година ми се случва да нямам цикъл по 2/3 месеца. Разбира се - винаги си правя тестове. И този път си правих, но бяха отрицателни. Преди седмица започнах да  повръщам . В началото реших, че съм болна, че е вирус, но после реших да направя тест и ....

Само да кажа за настоящият ми мъж, че е много мил с мен. Никога не ми е давал повод да си мисля, че ще ме остави. Много е грижовен.
Аз се страхувам, защото знам, че има два неуспешни опита за семейство и затова ме е страх.  Cry
Виж целия пост
# 6
Не живей с тази нагласа, лошите мисли понякога педизвикват кофти неща  Confused
Няма гаранция че и с теб ще постъпи така. Не може да върнеш времето назад в теб расте живот.
Времето ще покаже дали всичко е за по-добро ,  но от кофти мисли и упреци няма съмисъл , така че напред  Hug
Виж целия пост
# 7
Мартина, това от първия ти пост как да го разбирам В един момент се появи един човек, с който имахме връзка преди няколко години. В смисъл че сте имали отношения преди време и по стечение на обстоятелствата се е появил отново в живота ти непосредствено след раздялата ти с вече бившия ли? Връзка имахте ли в настоящето, а не в миналото?

Просто се опитвам да разбера.
Виж целия пост
# 8
Ееее, нас питаш какво да очакваш! Ти си познаваш (донякъде) човека.
А защо е зарязал предишните си жени? По-точно, каква е неговата версия и какво казва клюката?
Виж целия пост
# 9
Не живей с тази нагласа, лошите мисли понякога педизвикват кофти неща  Confused
Няма гаранция че и с теб ще постъпи така. Не може да върнеш времето назад в теб расте живот.
Времето ще покаже дали всичко е за по-добро ,  но от кофти мисли и упреци няма съмисъл , така че напред  Hug
Това е и моето мнение.
Братовчед на баба ми се жени 3 пъти.С първите две жени беше много кратко , с последната е повече от 30 години.Осиновиха си дете на което подариха апартамента си когато стана на 18 и те отидоха да живеят на село.
Последната му жена сякаш му влезе под кожата и той така я обича,че на всеки може да крещи и се държи просташки но с нея е винаги мил и винаги ходят за ръчичка.
Желая ти много късмет и винаги да бъдеш обичана.
Виж целия пост
# 10
  Има мъже,които не обичат да носят отговорност ни на семейство,ни на деца. Може да е от този тип. Проблемът на господина до теб е "крещял",но изглежда ти си го заглушила,защото си имала нужда от някого.Ти го познаваш по добре от нас и може6 да прицениш.Дано да не се потрети и да не станете напуснати 3 жени и 3 деца.Успех!
Виж целия пост
# 11
Мартина, това от първия ти пост как да го разбирам В един момент се появи един човек, с който имахме връзка преди няколко години. В смисъл че сте имали отношения преди време и по стечение на обстоятелствата се е появил отново в живота ти непосредствено след раздялата ти с вече бившия ли? Връзка имахте ли в настоящето, а не в миналото?

Просто се опитвам да разбера.

Значи той ме харесваше още преди да се запознае с бившата си. Аз обаче се дърпах, тъй като мислех, че още ми е рано за сериозна връзка. После той се запозна с нея и се влюби. Толкова влюбен беше. Говореше постоянно за нея и я хвалеше навсякъде. Разбира се, спряхме да се виждаме , аз поех по своят път /омъжих се/ той по неговият - и няколко години по-късно отново започнах да му се обаждам. Честно казано мисля, че аз съм причината да зареже втората си жена. И мисля, че въпреки, че тя го изгони, той още я обича.  ooooh!
Просто тя го е молила няколко пъти да си тръгне, но той не е искал. Когато разбра, че аз все още го обичам явно набра кураж и при следващата молба на жена му - той си тръгна и веднага ми се обади.
Убедена съм обаче, че той още я обича.
Не ме питайте защо. Просто го знам.
Виж целия пост
# 12
Мила, принципът на "Проба-грешка" е вариант, но до един момент...
След последното, което си написала, да ти кажа честно, не съм оптимист за тази връзка, ама никак!
От колко време си заедно с този човек, защо се е разделил с предишните?
Стискам палци този път всичко да е наред, но имай план Б при всички положения.
Виж целия пост
# 13
Убедена съм обаче, че той още я обича.
Не ме питайте защо. Просто го знам.
Трудни дни те чакат момиче. Освен да ти пожелая съмненията ти да Не се окажат верни, друго нз какво да кажа.
Виж целия пост
# 14
Има една стара приказка - където е текло, пак ще тече  Sad. Съжалявам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия