Гиналгин в 9ти месец

  • 1 412
  • 12
има ли мами, които са го слагали докато са били бременни? в листовката пише че е противопоказен при бременност и кърмене. проблема е че ми го предписа акушерката, защото доктора ми отсъстваше. много се притеснявам , но от друга страна явно трябва да си го слагам  Rolling Eyes незнам дали да и имам доверие...но щом доктора и има.. Confused.
моля помагайте защото незнам какво да правя. немога да чакам докато доктора ми се върне,защото може да съм родила до тогава   Weary
Виж целия пост
# 1
Слагай го няма проблем.На всички препарати пише така.
Виж целия пост
# 2
Щом са ти го изписали,мисля че няма проблем.Не си спомням точно какво ми изписаха на мен накрая(май Полижинакс),но и на него пишеше същото.Доки изрично ме предупреди,че пише така,но да не се притеснявам.Все пак,макар и да не е бил докито ти,най-вероятно акушерката знае какво обикновенно изписва док,а даже може и той да й е казал какво да е.
Виж целия пост
# 3
благодаря ви   love001  love001  love001
Виж целия пост
# 4
Ползвала съм Гинопеварил през бременността. Ама как акушерка ще изписва лекарства...
Виж целия пост
# 5
Изписват го превантивно май на всяка бременна към края. На мен ми бяха изписали Полижинакс, без да имам някакви оплаквания. Слагай ги, не се притеснявай. Леко раждане   bouquet
Виж целия пост
# 6
Нали лекар ти го е изписал!  Peace
На мен пък ми изписаха Гиназол.
Виж целия пост
# 7
Акушерката го е изписала, не лекар. Обикновено пишат да не се ползва от бременни, защото най-вероятно не са правени изследвания как влияе. С предишната бременност съм ползвала Полижинакс, но имах оплаквания, не просто ей така. Сега, пак с оплаквания - Гино-Певарил.
Виж целия пост
# 8
Аз тъкмо приключих с Полижинакс. На всички антибиотични пишат така, но няма проблеми. На някои жени ги изписват даже в самото начало на бременността. Ти ползвала ли си Гиналгин досега? Преди няколко години бяха с кофти форма  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Аз тъкмо приключих с Полижинакс. На всички антибиотични пишат така, но няма проблеми. На някои жени ги изписват даже в самото начало на бременността. Ти ползвала ли си Гиналгин досега? Преди няколко години бяха с кофти форма  Rolling Eyes

формата наистина им е кофти - като капка са но много тънки  Whistling и най-лошото е че много трудно се слагат защото няма възможност да се хлъзгат- абе кошмар.
иначе факта че акушерката ми написа рецептата наистина ме притеснява. просто доктора отсъства и се наложи тя да ми проведе консултацията. доколкото знам това си е практика в тази клиника- явно се справя жената щом великите лекари са и дали 'свобода на действие' Crazy
 иначе аз нямам оплаквания и на микробиологията не поникна нищо, но имах кандида в 6тия месец и ме излекуваха с гиназол. гиналгина в момента един вид трябва да го слагам профилактично, за да се 'изчисти' пътя за бебчо. Hug
Виж целия пост
# 10
И аз съм ползвала подобни медикаменти на които пише,че не се препоръчват при бременност и кърмене.Доки каза,че това е с търговска цел и не вреди по никакъв начин.Изписват го в края на бременноста,за да 'изчистят' пътя на бебето  Peace
Виж целия пост
# 11
....
Доки каза,че това е с търговска цел и не вреди по никакъв начин.Изписват го в края на бременноста,за да 'изчистят' пътя на бебето  Peace
Абе незнам каква е търговската цел по този начин...За мен това презастраховка на производителя.. Peace

Иначе и на мен доки ми изписа лекарство преди термина точно,за да се изчисти пътя на бебето.
Виж целия пост
# 12
На твое място не бих ползвала каквото и да е, което не е препоръчано от лекар. Лекар, не сестра.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия