Лапароскопско отстраняване на жлъчката?

  • 1 736
  • 4
Имате ли представа колко струва лапароскопско отстраняване на жлъчка. Знам, че в Първа градска изглежда имаше платено такава процедура?
Благодаря
Виж целия пост
# 1
В частна клиника е 450-500 Евро. Значи ще е някъде толкова, но в левове. Но има и плащане на леглоден и "други неща", които ще оскъпят операцията. Grinning
Виж целия пост
# 2
Здравей,
По принцип Здравната каса поема само операцията, а консумативите за апарата се купуват от пациента. Както ми казаха от Здравната каса - от 300 до 700лв. Аз си направих такава операция преди 3 седмици в Окръжна болница и ми струваше 770лв.
Успех:)
Виж целия пост
# 3
Аз си правих лапароскопия преди 4 месеца. Платих единствено потребителска каса (2 леглодена при мен). Преди операцията за разни изследвания и консулти при доктори също оставих някакви пари, но не е било повече от 10-на лева.
Това да не би да е нещо ново с консумативите? Направо съм изумена за какви цени става въпрос. Знам, че щипсите (или както се наричат там джаджите) са доста скъпи. Аз обаче явно съм минала гратис (дали защото хирурга ми бе познат  Thinking)
Успех за операцията, изобщо не е страшно!
Виж целия пост
# 4
В окръжна болница Плевен операцията струва 240 лв. + консумативите.Аз си правих такава преди 3-4 години.Но съм сигорна че и сега е така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия