Вярвате ли в циганските предсказания?

  • 7 032
  • 62
Ще ми бъде интересно да видя и други бивши невярващи,като мен самата!!!Ще ми бъде също толкова интересно да чуя и тези,които категорично отричат врачуващите циганки,които никнат под път и над път!На кратко моята история:
Месец преди да се запозная със съпруга си,работех в един магазин за хранителни стоки!Там знаете хора всякакви влизат!Е,влезе една циганка и си купи кутия цигари!Разбира те,колко настоятелно почнах да я следя с поглед да не открадне нещо!А тя ми вика "Не ме гледай така невярващо,ами слушай какво ще ти кажа"...И като почна "До края на годината венчило ще сложиш /нещо,което изобщо нямах намерение да правя,при положение че дори си нямах приятел тогава/,за дете ще почакаш малко,но и то ще дойде-момче ще е,а другото не след дълго и то ще дойде..."Признавам си,малко се поуплаших,понеже бях сама,а и никога не съм имала вяра на такива,особено дето сами се натискат да ми гледат!Каза си жената приказката,пари никакви не поиска и ми каза "до виждане",след което застана до вратата,посочи си името и ми каза да помня какво ми е врачувала!Е познайте...мина се месец,запознах се с любимия човек,след три месеца годеж,а есента сватба,като за случката за която ви говоря става през месец февруари!От тогава минаха четири години,а и за дете почаках малко,както самата тя ми каза...
Това е казано по-накратко,а ако ви е интересно и вие споделете... Hug
Виж целия пост
# 1
Не, не вярвам на никакви предсказания.
Граматиката, впрочем, предвижда и други препинателни знаци, не само удивителни (!). Има ги, примерно, точните. Служат за завършване на изречения, които не предполагат учудване, възхищение или възмущение - примерно разказа за това как жена влиза в магазин и иска да си купи цигари. Нищо особено изключително няма в това действие - все още - поне докато цигарите не станат ... ексцентрично забавление.
Виж целия пост
# 2
Не вярвам.
Въпросните врачки не смеят да ме спират, защото явно гледам лошо.
Виж целия пост
# 3
На бас, че докато ти е "врачувала" е мушнала кило сирене в джоба си... Whistling
Така правят- заплесват те със сватби и гепят здраво...
...а ти си й благодарна, че благодарение на нея си се омъжила,
че и без пари даже  ooooh!
Виж целия пост
# 4
Вярвам във всякакви предсказания, защото могат да се случат. Ако случайно не се случат, то е защото други предсказания са ги възпрепятствали, поради по-голямата си важност. Животът е низ от предсказания, които воюват едно с друго, кое да се случи и кое не. Така че вярвайте, за да не сте неподготвени.
Виж целия пост
# 5
Не ми се налага да ползвам услугите на врачки. И сама се справям доста добре.  Crazy Което на моменти е гадно.
Виж целия пост
# 6
Не, в никакви предсказания не вярвам.
Виж целия пост
# 7
На бас, че докато ти е "врачувала" е мушнала кило сирене в джоба си... Whistling
Така правят- заплесват те със сватби и гепят здраво...
...а ти си й благодарна, че благодарение на нея си се омъжила,
че и без пари даже  ooooh!
Имах такива съмнения  Joy Само че никъде не съм споменала да съм й благодарна,още повече заради нея да съм се омъжила.Факт е обаче,че се нанизаха нещата точно така като тя каза.А повярвайте ми,че гледах с много голяма ирония тогава на нейните предсказания!
Виж целия пост
# 8
Веднаж една се лепна за мен на улицата и като ме почна с едни предсказания - докато стана на 40 мъжете щяли да  бягат от мен,деца нямало да имам,нямало да се омъжа...
Викам си ми то хубаво няма да се женя,ама пък съвсем без мъже к`во да правя newsm78
ориентацията ли да си сменям,к`во ли?Ами ако после някоя ми предскаже,че и жените ще бягат от мен на самотен остров ли ще ходя?
Много се притесних тогава.

Още преди да стана на 30 и се омъжих ,и дете родих.


Срещат се,разбира се, и хора,които наистина предскадват бъдещето.
Виж целия пост
# 9
Случвало ми се е на улицата да ме спре циганка и да ми наговори разни неща. Съвпаднаха определено...съвпаднаха и неща от миналото ми. Не ми е искала пари нищо. Беше доста отдавна и беше свързано със смъртта на баща ми. Не ми се разказва, но всико си беше така както циганката ми каза. Може да е съвпадение не зная...
Виж целия пост
# 10
Не вярвам.
Въпросните врачки не смеят да ме спират, защото явно гледам лошо.

Както казва Боби Турбото: "Ела да ми гледаш на ръка! Да ми погледнеш ръката!"

http://vbox7.com/play:be30ccd5 в края 05:20
Виж целия пост
# 11
Вярвам в предсказания по принцип. На всяка срещната циганка не и като Палавата Монахиня се старая да гледам лошо, за да не ми досаждат  Grinning
Като човек, който вярва в такива неща по принцип, смятам, че на циганите това им е в кръвта  -  да гадаят. Както и че масово владеят изкуството на танца и музиката.
Виж целия пост
# 12
Отговорът е прост, но непонятен. Ако някой знае що е това екзорсист ще знае и за какво действат екзорсистите. Е, те туй нещо съвсем живо и гнусно ви казва туй , онуй.Сори за хоръра, но това е действителността. Ако има вярващи в Господ да извикат Името му и да видите тогаз реакцията на вещиците.
Аз и по прост начин съм се забвалявала - просто почвам аз да им предсказвам от сорта - лелии ама мъжа ти пак ли та я бил ма и пак малко пари си донесла в къщи, леле ...  И те такива да се трестнат и спират. Но истинските познавачки както казах НЕ СА САМИ. Дано някой ме разбере. Повече не мога да пиша защото е дълго. Но чичко гугъл знае всичко, питайте го...
Виж целия пост
# 13
Вярвам, разбира се!  newsm44
Една циганка ми предсказа като дете, че ще стана медицинска сестра. Ми няма начин да не стана!
Някой да познава познаваща циганка, която да ми каже в кой пореден живот ще ми се случи това, че тази, която ми го предсказа, взе, че умря?  newsm78  Praynig
Виж целия пост
# 14
Вярвам, разбира се!  newsm44
Една циганка ми предсказа като дете, че ще стана медицинска сестра. Ми няма начин да не стана!
Някой да познава познаваща циганка, която да ми каже в кой пореден живот ще ми се случи това, че тази, която ми го предсказа, взе, че умря?  newsm78  Praynig
А аз ще се омъжа за доктор. Юри ще се казва  bowuu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия