известна ли е каква е статистиката за най-популярни имена за 2005 година

  • 4 010
  • 46
Знаете ли дали някъде може да се провери кои са най-често срещаните имена на които са кръщавани бебоците за 2005 година. Дали в служба ЕСГРАОН при общината се водят подобни статистики
Виж целия пост
# 1
http://www.9m-bg.com/display.php?page=bebe

Не е точно това, което ти трябва но поне е нещо.
Виж целия пост
# 2
Малко ОФФ: Бузаната ти е божествена!
Виж целия пост
# 3
Мдааа - Виктория се оказа доста използвано име за тази година. Измислих го в последния момент и се оказа, че момичето, което роди 10 мин. преди мен също е избрало името Виктория - та в крайна сметка мойта Вики я записах; ВикториА. Мъжките имена, които си бях избрала бяха: Мартин или Кристиян Laughing
Виж целия пост
# 4
И аз мойта Виктория я кръстих в последния момент така.Нямах готови имена,но понеже имах тежко раждане реших да е Победителка.Тази година като бяхме на море всяко трето момиченце беше Виктория и съм се замислила догодина като я кръщавам да й сложа второ име с тире.
Виж целия пост
# 5
И още една майка на Виктория да се разпише  Laughing
Избрахме името изобщо не се ръководейки че е популярно!
Напротив, ако бях знаела, че в кварталната градинка ще срещна още поне 4-ри Виктории със сигурност щяхме да изберем друго име.  Simple Smile

Иначе по темата си  мисля, че и Александра е доста срещано име.
Виж целия пост
# 6
Интересен въпрос. До сега съм чувала такава статистика само по телевизията към края на годината. Мисля, че беше по БНТ - там съобщаваха най-често даваните имена и най-странните такива, тези иззети от сапунените сериали и смешното им звучене в комбинация с български фамилии. Но скоро говорихме с познати и и стигнахме до заключението, че най-честите имена са Александър/а и техните разновидности, което е жалко защото и аз много харесвам това име, но то стана банално.......... Wink
Виж целия пост
# 7
В последните 2-3 години май Александър(а) и Виктор(иа/я) са най-популярните. ПОзнаваме по няколко броя от тях.
Какво стана с Иван, Мария и Ана?  newsm78

Аз бях решила да е българско, кратко, звучно, лесно произносимо и писуемо, без невероятни за вярване съкращения и галеници. Та излезе Борис. От 3-4ти мес, лекарят бе категоричен че е момче, та не сме и мислили за др.
Виж целия пост
# 8
Малко ОФФ: Бузаната ти е божествена!

Благодаря ти, много си мила Flutter

Уви относно името опасенията ми изезнаха верни, дано щом тръгне на училище детенце да няма в класа си още 2-3 деца с неговото име
Виж целия пост
# 9
Аз не съм чела статистики, но ми се струва, че Александра и Мартин са най-често срещаните.

Alegra, не се притеснявай, вече си я кръстила, хубаво е името!



П.С. Във фирмата имахме 21 шофьора, като 7 от тях се казваха Иван!
Виж целия пост
# 10
В една от групите в градината на сина ми има 4 Силвии и 3 Мартин. За нещастие, на-големия побойник Мартин ще го преместят в групата на сина ми.  Close (А там пък имат 2-ма Александър) и са 17 момчета и 3 момичета - УЖАС.
Виж целия пост
# 11
За бг незнам то4но
Но ето един интересен сайт за популярността на имената по света за миналите години
http://www.behindthename.com/top/

В 4ехия са така за 2004 / това ей така да 4уете какви имена  Wink
мом4ета
Ян   
Якуб   
Томаш   
Мартин   
Ондрей   
Лукаш   
Михал   
Даниел   
Давид   
Филип   

моми4ета
Тереза   
Катерина   
Елишка   
Адела   
Анна   
Кристина   
Наталие   
Никола   
Луцие   
Барбора
Виж целия пост
# 12
Борис е страхотно име и аз него си бях избрала, но вече имаме един в рода- племенника на мъжа ми. Също си бях харесала и Михаил от онази реклама "Мишо маца навсякъде". Даже разправях, че може да го кръстим и с двете Борис-Михаил като княз Борис І. Mr. GreenИскахме името да е българско, аз исках да е Анна на майка ми и ако беше изчакала още един ден да се роди на 9.12. щеше да е Анна. В крайна сметка се спряхме на Калина и Десислава и една наша позната, която се занимава с нумерология ни каза, че името Калина носело не знам какъв си заряд, изобщо хубаво било името да започва с К, което реши въпроса. По стечение на обстоятелствата, Калина се роди на 8.12- Св. Климент Охридски и взе и буквичката на светеца.
Виж целия пост
# 13
Както с всичко така и с имената си има мода  Wink Sunglasses Какво да се прави  Hug

Освен изброените Виктория, Александър/а, Мартин и Кристиа/ян/а сигурно сте забелязали, че на мода са и кратките имена за момичета от типа Дея, Рая, Мая, Кая, Ема и т.н., а за момченца вървят много и имена като Раян, Браян, Стивън, Робърт, Максим, Филип, Денис...Нашето име и то беше в списъка на популярните в сп. Мама  Laughing Laughing
Виж целия пост
# 14
 Joyсупер незнаех,че кратките имена са на мода моето слънце ако е момиче ще се казва ЕММА а ако е момче ще бъде АЛЕКС Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия