Горчиво уикенд

  • 1 082
  • 9
Здравейте мами !
Участвахме в предаването "Горчиво" и спечелихме !
Предстои ни уикенд в комплекс Елените , но никога не сме ходили там .Може ли да помоля ако има такива сред Вас , които са ползвали такава почивка от предаването да ми дадат малко повече инфо .Разбрах че е all inclusive , но искам повече подробности .
Има ли сайт или снимки от хотела ....
Ще се радвам на всичко , с което ми помогнете !
Благодаря !  bouquet
Виж целия пост
# 1
И ние спечелихме преди известно време.
Изобщо не ни се обадиха, за да отидем Laughing
Виж целия пост
# 2
И ние спечелихме преди известно време.
Изобщо не ни се обадиха, за да отидем Laughing

Аз им звъннах аз ... все пак щом са казали трябва да го направят ...Трябвало е да ги потърсиш според мен ...Даже и сега би трябавало да не е проблем щом е тяхна вината , че не са те потърсили !
А паричната награда получихте ли тогава ?
Виж целия пост
# 3
Някой да помогне с това all inclusive , какво ще рече ... вкл.ли закуска , обед и вечеря ... ???
Виж целия пост
# 4
Значи, че всичко ти е включено - пълен пансион (закуска, обяд, вечеря), питиетата по баровете, разни съоръжения, с две думи, всичко, което би могла да ползваш там, ти влиза в цената.

Ето линкове за там Елените (Elenite), Елените
Виж целия пост
# 5
Значи, че всичко ти е включено - пълен пансион (закуска, обяд, вечеря), питиетата по баровете, разни съоръжения, с две думи, всичко, което би могла да ползваш там, ти влиза в цената.

Ето линкове за там Елените (Elenite), Елените

Ама ме интересува дали някой знае точно кой е хотелът , който е от предаването Горчиво , дали някой е ходил там ???
Виж целия пост
# 6
Няма ли мами ,участвали в "Горчиво"??? Shocked
Виж целия пост
# 7
Шок и Ужас - представи си не всички обичат да стават за смях по телевизорО  bowuu
Виж целия пост
# 8
Шок и Ужас - представи си не всички обичат да стават за смях по телевизорО  bowuu

Е да но , може пък  не всички да имат предразсъдъци и комплекси ...
Виж целия пост
# 9
Добре де, не знаете ли в кой хотел ще сте? Име нещо?
И принципно трябва да Ви дадат някакъв ваучер от агенцията, с която работи предаването. Или виж коя е агенцията, обади се и така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия