посиняване на устните на бебе

  • 14 640
  • 22
Искам да попитам - имам дъщеричка на 9 месеца и 6 дни, понякога и се подзирам че устините и посиняват леко, аз си мисля че това е следствие че постоянно си ги смуче или прихапва, но ме наплашиха докоторите че ако бебе има сърдечен проблем посиняването на устните е знак за проблем, аз се питам доколко сини, става въпрос за леко посиняване, все дно и е студено... а определено си е топличка и не е от това
педиатърката ми каза да не се вманиачавам чак така че това е нормално но аз не вярвам на лекари и искам мнението иопита на някоя друга мама  Simple Smile
дъщеричката ми се роди в края на 8 мия месец и поседя 20 дни в ковиоз и от там почнаха разни прегледи и глупости, които по скоро плашат родителите отколкото нещо друго. засега всички изследвания са и добре и няма нещо което лекарите да са ни казали, но може би аз съм се пооплашила и заради това е всичко...
благодаря много на всички които ще ми отговорят и ще споделят тяхното мнение и опит
Виж целия пост
# 1
Първо лекарите не плашат, лекарите предупреждават.
Второ - тук във форума никой не може да ти даде адекватен съвет, особено по толкова важен въпрос.
Трето - взимаш детето и отиваш в Националната кардиологична болница, защото посиняването на устните наистина понякога е симптом на сърдечен проблем. А и детето ти е имало проблеми при раждането.

Успех и дано нямаш причина за тревога, след като ви прегледат!

Виж целия пост
# 2
Моя съвет също е ,че една консултация с кардиолог няма да навреди.Успеж Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
Според мен дори причината да се окаже банална и безобидна ,поискай още едно мнение,най-добре
на кардиолог.Аз също съм чувала ,че посиняването на устните може да е индикация за сърдечен
проблем.Колкото по-скоро ,толкова по-добре.
Дано всичко е наред!
Виж целия пост
# 4
Добре са те посъветвали - отиди на кардиолог.
Виж целия пост
# 5
Аз ще заведа детето на лекар на твое място.Дай Боже всичко да е наред и да е безобидно , но да си спокойна го направи.
Виж целия пост
# 6
Нека  специалисти  прегледат  детето ти -за всеки случай.Педиатърката ти да си казва каквото иска.Щом ти като майка си несигурна и притеснена-направи консулт.
Виж целия пост
# 7
Нека  специалисти  прегледат  детето ти -за всеки случай.Педиатърката ти да си казва каквото иска.Щом ти като майка си несигурна и притеснена-направи консулт.

И аз те съветвам същото.Заведи детенцето на лекар.Ще се успокоиш.
Виж целия пост
# 8
Ами,ако на лекари не вярваш на кого тогава..?Моят съвет също е да заведеш детето при специалист...Даже и да няма нищо най-малкото,за твое лично спокойствие..
Виж целия пост
# 9
Моят съвет също е да заведеш детето при специалист.Може да е нещо малко и безобидно,но все пак аз бих направила консултация с кардиолог.Доц.Томова  е добър специалист в това отношение
Виж целия пост
# 10
Когато става въпрос за дете не можеш да си позволиш да не вярваш на лекари NaughtyЗаведи си детето на специалист,а пък ти ако искаш пак не вярвай WinkНо има ли дори и най-малко съмнение трябва да се изясни.
Виж целия пост
# 11
Когато става въпрос за дете не можеш да си позволиш да не вярваш на лекари NaughtyЗаведи си детето на специалист,а пък ти ако искаш пак не вярвай WinkНо има ли дори и най-малко съмнение трябва да се изясни.
Peace дано всичко е наред!  Praynig
Виж целия пост
# 12
ето тук само намерих някой да споделя подобно нещо, но прегледа със специалиста си е най-сигурно Peace
Виж целия пост
# 13
Дано е напразна тревога , но все пак искай мнение на специалист  Hug
Виж целия пост
# 14
Разбира се, че трябва да заведеш детето на кардиолог. Сега ние можем, разбира се, да се изредим висчките да те успокоим, че нищо му няма, ама ако не се окаже така, каква полза от това успокоение Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия