Работа в интернет

  • 784
  • 3
Някой чел ли е тези обяви за работа в интернет  #Crazy от която се печелят пари само докато стойш пред компютъра  newsm78 ? Има ли хора,които да са  "работили" по този начин  Rolling Eyes , нека , ако има такива разкажат какво представлява самата работа и дали найстина се печели нещо .
Виж целия пост
# 1
Най-сигурният начин да печелиш по интернет е да хакваш банкови системи и да си пълниш пенсионния фонд  Laughing
Другите понякога са си откровени пирамиди. Мен лично ме зарибяваха за някаква система, която ти позволява да си купуваш всичко по-евтино, защото големите компании се били събрали и решили да продават през тях продукти, за които нямат маркетингови разходи и прочее глупости, и как за да станеш член обаче даваш 50 евро, пък после за всеки, който навиеш да си пазарува по-евтино и плати 50чката получаваш кеш и си развиваш под-клетка на пирамидата.
Не е точно като обява за работа, но ми го лансираха като такова хаха.
Ех, прекрасни хора има по тоя свят  Laughing
Виж целия пост
# 2
Че за какво мислиш толкова народ дреме тук във форума? Чешим си пръстите, докато трупаме пачки.  Money
Виж целия пост
# 3
Някой чел ли е тези обяви за работа в интернет  #Crazy от която се печелят пари само докато стойш пред компютъра  newsm78 ? Има ли хора,които да са  "работили" по този начин  Rolling Eyes , нека , ако има такива разкажат какво представлява самата работа и дали найстина се печели нещо .

от скоро имаш и-нет.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия