Ремонт на покрив на къща

  • 41 292
  • 38
Някой ремонтирал ли си е скоро покрива?
Актуални цени?
Препоръчайте ми майстори за ремонт на покрив на къща, по-скоро подмяна на цялата конструкция и направо нов покрив.
Става въпрос за 2 км от София.
Предварително ви благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 1
Здравейте, видях молбата ви и няма как да не се похваля от фирмата, която на скоро работи за нас. Искам да ви помогна именно защото преди да открия тази фирма попаднах на безотговорни майстори, които ме изкараха от равновесие. Та така да ви препоръчам тези хора, отговорника на тази фирма се казва Румен Петров ето и телефона му 0898502426.
Виж целия пост
# 2
записвам се да следя темата.
Виж целия пост
# 3
Ха, интересна тема! На нас ни предстои подобен ремонт, но в Пловдив в Стария град.
Виж целия пост
# 4
миналата есен ремонтирахме покрива на къщата. взеха ни 10 лв. на кв. метър за труд. материалите си купихме сами. незнам към момента доколко е актуална тази цена. не мога да ти препоръчам бригада, защото съм много далече. моят съвет е предварително да си измерите квадратурата на покрива за да няма впоследвие спорове и излишни нерви.
Виж целия пост
# 5
аз само да добавя, че цените на тази фирма, за която става въпрос бяха значително по-ниски от тези на останалите. Чесно казано ако не ми я бяха препоръчали мои познати нямаше да се занимавам с нея защото ми се искаше да свършва този ад и бях готова да дам луди пари. Но сега съм много доволна а и ми дадоха гаранция, за извършения ремонт, подписахме договор и всичко както си му е редът.
Виж целия пост
# 6
Преди две години един млад господин от ромски произход ми ремонтира моята част на покрива. Човекът дойде на срещата точен до секунда, огледа, даде препоръки, след това си направи оферта, сключихме договор за цена и срок, а после страшно педантично си свърши работата. Сам си набави нужните материали, пренесе си ги на покрива и заработи като машина. Направо не повярвах на очите си, но все пак имаше сериозни препоръки от мой познат. Ако се интересуваш, мога да ти дам координати на лични.
Виж целия пост
# 7
и на мен, и на мен координати моля Praynig
Виж целия пост
# 8
за Пловдив и регион мога да дам информация и координати ако някои иска да пише на лични
Виж целия пост
# 9
дайте ги тук да ги имаме
Виж целия пост
# 10
0878436527 момчето се казва Даниел занимават се със всякакви ремонти
Виж целия пост
# 11
от къде е този Даниел?
Виж целия пост
# 12
matakosmata , ако ги имаш координатите даи ги насам
Виж целия пост
# 13
Миналата година сменихме целия покрив, но във Варна. Не си спомням колко идваше на квадрат, помня какво облекчение беше, че не заваля нито веднъж.
Виж целия пост
# 14
В момента се ремонтира покрива на къщата ни. Наистина е облекчение хубавото време  Laughing Още повече, че мъжът ми сам си прави ремонта и нещата вървят малко по- бавно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия