Влюбена във възможно най-неподходящия човек ...

  • 19 117
  • 250
Здравейте!

Ето, че дойде и моят ред да пиша в ДиС ... Не съм анонимна, защото вече ми е все тая и не виждам никакъв смисъл да се крия . Ето и моята "трогателно-ненормална" истоия:


Имам детенце на 3 години и 4 месеца. Омъжих се преди година и половина. В началото и преди сватбата всичко беше наред с мъжа ми. Постепенно той започна да обсъжда колежки, да си пише с тях постоянно в icq, да ходи по служебни партита и да се прибира на сутринта мъртво пиян. Една вечер, на рождения му ден, в къщи, бяхме поканили гости (неговите приятели), всичко беше супер (аз го организирах) и т.н.  Докато не започна да танцува "блус" с негова колежка. Танцуваха (у нас, в хола ми) гушкаха се и т.н. Аз се правех на либерална и изобщо не показвах емоция, до момента, в който негов колега не дойде и ми каза "Виждаш ли ги какво правят?! Е представи си какво правят по цял ден в офиса ..." Полудях, превъртях, изумях ... Привиках мъжа ми (тогава ми беше още гадже ) в другата стая и го попитах какво става. Той ме бутна и ми каза "оффф, стига с твойте глупости, изобщо не искам дори да разговарям с теб!". Ей, казвам ви, откачих! Падна ми пердето и започнах да го удрям. Шляпнах  му 2-3 шамара и така. Вскички гости разбраха... Аз незнаех къде съм, а той ... се изнесе от къщи. И така 3 седмици. После (не ми се разказва) решихме да се съберем и да опитаме отново. Но нищо вече не беше същото...

Аз забременях и бях супер щастлива от това...той също. Започнахме да купуваме бебешки нещица и да правим планове за бъдещето... И бебка дойде! В деня на раждането ми, той ме закара до Майчин дом, остави ме там, след което се прибра в квартирата "за да се наспи". Аз раждах около 14 часа. Той разбра, че съм родила от майка ми по телефона ... Нямаше го в болницата...дойде "по-късно"...

Както и да е, изписаха ни с бебка, прибрахме се в къщи. Тя беше трудничко бебенце, повръщаше нон-стоп и дори аспирира кърма в белия дроб и лежахме 1 седмица в болница заради това. През това време таткото ходеше на работа, а когато му казвах да дойде вечерта навреме, за да ми помогне да я изкъпем и т.н., обикновено закъсняваше или дори си идваше след фирмено парти, пиян, с обяснението "ами така се получи..."

Преместихме се в апартамента на баба ми, тъй като ни изгониха от квартирата. Мъжа ми работеше, а аз се грижех за бебето. И така 2 години. Докато не реши най-после да ми предложи брак. Е, предложи ми, аз приех и се оженихме. Бебка вече на годинка и нещо търчеше покрай нас, всичко беше поносимо, докато баща му не реши да се сбие с моите гости, те пък го набиха и сватбата беше съсипана ... (не ми се разказват детайли, наистина, няма такъв срам и ужас).

Преглътнах поредната простотия, както и да е. Дойде време да се върна на работа.. И започна тормоза : "кой е този колега, какъв е , сваля ли те, а ти него? А кой е онзи, нещо имаш ли с него?" И т.н. и т.н. нон-стоп. До там, че като ми предложиха командировка в Албания, приех с идеята да се махна от мъжа ми за малко, само за да успея да го понеса по-нататък. Да, но не помогна, проблемите се задълбочиха, все повече се карахме и т.н. и беше вече непоносимо.... До един ден, в който не заминах в командировка ... и ГО видях ...

Там, на поляната пред фирмената тента, едър, вежлив, внимателен ... ТОЙ!!! Беше обикновен човек в началото, като чу , че искам биричка, и ми донесе...човещинка  Mr. Green Не го приемах като мъж, а по-скоро като .. незнам ...

Дойде вечерта и знаете - тъмнина, огън, звезди, аз, той, погледи, неволни докосвания... Дойде зад мен и не смеех да се обърна, защото знаех, че направя ли го - край, изгарям ... Исках го повече от всичко, той беше лошото момче на компанията и същевременно той беше добият познат-непознат, интересуващ се от мен, от потребностите и желанията ми в този момент ...

Е, обърнах се и се целунахме ... Беше невероятно, невъзможно, неземно ...Влюбих се безумно ... Разбрах, че е женен ... с 2 деца... Всичко ми се срути...Не мислех за мъжа си, мислех само за  НЕГО и за това как трябва да го забравя ...

Прибрах се в София с идеята, че каквото било-било - една целувка нищо не значи и никога повече няма да го видя. Върнах се към ежедневието си. И ... получих мейл от него..после ме намери и в скайпа.... с безобидни закачки "как си, какво правиш ..."  Започнахме да си пишем и да излизаме заедно, но нищо повече от кафе и приказки. До деня, в който мъжа ми ми хак-на скайпа и ми влезе в мейла и разбра... Е тогава беше .. невероятно... "Спа ли с него, кажи???" "НЕ!" "Не е вярно , казвай какво си направила, а, кажи" (нищо не бях направила, кълна се). Но мъжа ми , убеден в противното, ме тормозеше и разпитваше всеки ден ... До там се стигна, че аз, наближавайки апартамента, се разтрепервах и разплаквах, защото знаех какви скандали и караници ще има ПАК и ОТНОВО.

И така стана, че в един момент ми писна! Отдадох се на новата си страст... тайно, грешно и ... нали ....

Малко след това мъжа ми се изнесе от нас ... Вече не е в къщи от 7 месеца ... А аз съм влюбена в другия до ушите и малко повече. Той в мен също. Има 2 деца и е женен от 15 години. Не се разбира с жена си, но децата са си деца. Виждаме се, излизаме заедно, обичаме се, но не го карам и съм далече от мисълта да го карам да се развежда и т.н. Безумно го обичам, той мен също, но ... до там ...

Идва в къщи, много ни е хубаво заедно, но не можем да се отпуснем заради 100-те причини, които се досещате какви са!

Вероятно някои от вас ще ме заплюят, други ще ме подкрепят ... Искам да ви кажа едно - в момента съм в развод, детето ми е на 3, самички сме , но не съм се чувствала по-спокойна и по-щастлива ... Това е ...
Виж целия пост
# 1
Нито ще съдя....но не мога и да подкрепя.
То всъщност няма и нищо за подкрепяне....
Само не се "заплесвай" твърде много....от подобни неща, човек накрая обикновенно излиза прецакан. И с кофти чувство.
Радвай се докогато и колкото можеш на това, което имаш в момента.
Виж целия пост
# 2
Има 2 деца и е женен от 15 години. Не се разбира с жена си, но децата са си деца.

Не вярвай на таз песен любовна. Такива "неразбрани" жени имат навика ненадейно да забременяват от уж неправещия секс с тях и влюбен в друга съпруг.  Mr. Green
Ако тайната връзка с женен мъж те устройва - ОК, но ако разчиташ на нещо повече - не се надявай особено.
Виж целия пост
# 3
Не, на нищо не разчитам - не търся семейство, не търся начин да забременея, имам нужда единствено от разбиране и приятна компания...това е
Виж целия пост
# 4
Изживей този миг ,защото може да се окаже и твоето бъдеще.
Виж целия пост
# 5
И двамата имате деца, не ви предстои този момент тепърва да го решавате. Така, че спокойно можете да се отдадете на момента, колкото продължи. По зле с него няма на къде да стане, а щом и сега ти е хубаво радвай му се. Дори и да е за кратко, може да се окаже най хубавото ти преживяване в живота. Не си прави планове, не се надъхвай или питай обича ли жена си, няма смисъл. Щом си го обикнала такъв, радвай се докато можеш. Никой не знае какво го чака утре.
Виж целия пост
# 6
Изживей този миг ,защото може да се окаже и твоето бъдеще.

Благодаря ти , мила! За сега не мисля за това, рано ми е ... още не съм се развела и съм мнооого далече от безумната мисъл да развеждам някой друг... Това е лично решение, което всеки сам прави за себе си и си търпи последствията ...Аз не се развеждам заради него, развеждам се, защото толкова се бях примирила, че забравих коя съм. Реших сама и сега си сърбам попарата. А на любовта ми не бих причинила подобно нещо .. ако след години той сам реши - ок, ако не, каквото-такова. Не мога да се бъркам там, където не ми е мястото .. и никога не бих!

Pasinet, благодаря и на теб Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Здравейте!
...

Вероятно някои от вас ще ме заплюят, други ще ме подкрепят ... Искам да ви кажа едно - в момента съм в развод, детето ми е на 3, самички сме , но не съм се чувствала по-спокойна и по-щастлива ... Това е ...

Здравей Величке ))))
Хубаво е, че си щастлива в момента, човек все пак има нужда и от такива моменти в живота.
От птичи поглед обаче, за мен си класическия образ на жената без самооценка, за която 'лошите момчета' са най-желани.  Да дойдат, да разбият сърце и нерви, за да се случва сериалът отново и отново.
И виж как все по-сложни ги заплиташ, как все по-смело посягаш към огъня)))) ... от лошото момче, което се натиска с колежки в твое присъствие,бие се просташки на сватбата ви, разбива ти сърцето докато раждаш 14 чааса и т.н. драматични епизоди, отиваш на следващото лошо момче - любителя на екстремното, пазеният в тайна, женения с 2 деца.. какви ли драми ще ти предложи там живота, какви ли интересности ти предстоят, какви ли нови епизоди!  Flutter
Виж целия пост
# 8
Ооо, не си ме разблара, съпругът ми е много добро момче навън, в къщи си показва македонския нрав ... А другият, в който пак казвам съм безумно влюбена наистина (това не ми се е случвало никога преди), е "лош" пред всички, но иначе е ...... нямам думи ... по-добър, мил и невероятен човек аз не съм срещала в живота си ...

Но пак ви казвам - наслаждавам се на времето си с него, до колкото ми позволява реалността, задръжките, бистрия ум и ... моралните бариери - и до там! Нито повече , нито по-малко!
Виж целия пост
# 9
Като чета, единственото, за което може да те обвини човек, е, че толкова време си се оправдавала пред мъжа ти за неща, които всъщност той е правел всекидневно с колежките. Чудя ти се как си го издържала през всичките тези години.
Виж целия пост
# 10
Преживяла съм този момент,затова знам как се чувстваш.Никой не знае какво му е подготвила съдбата.Наслаждавай се на хубавите мигове и бъди щастлива пък знае ли човек......
Виж целия пост
# 11
Вес, аз съм зодия ОВЕН, борбена натура, израснах без пари в едно от "гетата" на София ... Борила съм се с всичко, не съм цепила басма на никой....а мъжа ми НЕЗНАМ ЗАЩО го търпях и му позволих да ме тъпче ... И сега хита в темата - беше ми обявил "1 месец без секс", защото не съм искала да правя разни неща, а съм прибързвала в .. леглото ... мамка му баси овцата съм и аз ! Мани не ми се разправя, че ме е срам!
Виж целия пост
# 12
наслаждавай се и се радвай на това, което имаШ в момента. кой 3нае какв още донесе бьдещето. дано да е само хубаво...
Виж целия пост
# 13
ооо, щом си овен, винаги ще се оправиШ....
Виж целия пост
# 14
Изживей този миг ,защото може да се окаже и твоето бъдеще.
Точно това си помислих и аз!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия