с какво мазахте раните си от секцио

  • 15 384
  • 102
с какво мазахте раните си след като ви махнаха превръзката и конците
На мен ми ги махнаха преди 10 дена и не казаха да се мажа с нищо, но все си мисля че трябва
Виж целия пост
# 1
С нищо не съм се мазала!Лепена съм,а превръзката ми я свалиха още в болницата.
Виж целия пост
# 2
Какви рани Shocked
Зашита съм с един конец.Три години след първото секцио не се виждаше никакъв белег и тогава не бях мазала с нищо Peace
Виж целия пост
# 3
С нищо, макар че педиатъра от родилния ми изписа Оксикорт, моята докторка каза да не го ползвам.След 15 дни вече мога да ползвам мазило за белега. Simple Smile Това и ще направя. Simple Smile
Виж целия пост
# 4
С нищо не съм мазала. Никой нищо не ми беше казал, а и май не беше необходимо.
След няколко седмици започнах да използвам Контрактубекс, но бях несериозна и бързо спрях. Crazy
Виж целия пост
# 5
С нищо не съм се мазала и сега вече 1.3г по-късно почти няма белег  Peace
Виж целия пост
# 6
С това заглавие ме хвърли в оркестъра hahaha Нямам рани, имам една лепена операция.
С нищо не съм се мазала за заличаване на белега, той сам избледня и сега е много тънък и блед.
Виж целия пост
# 7
С нищо, бях с лепена рана, само с два конеца - белег вече почти нямам...
Виж целия пост
# 8
И аз не съм мазала с нищо.
Белега е много тънък и фин.
Виж целия пост
# 9
не съм се мазала с нищо , имах само 1 конец , който ми махнаха на 6тия ден  Peace
Виж целия пост
# 10
с Контратубекс и Дерматикс - за по-бързо заличаване на белега  Hug
Виж целия пост
# 11
И аз с нищо. Ти от къде реши, че трябва с нещо да мажеш, след като нищо не са ти казали?
Виж целия пост
# 12
Contratubex   Peace
Виж целия пост
# 13

Леле, и аз като прочетох за рани, направо Shocked! Сори за спама...  Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 14
Не съм се мазала с нищо, защото никой не ми каза, обаче мисля да започна с Контратубекс Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия