Болки в гърдите, но не от запушени каналчета

  • 2 779
  • 14
Здравейте, Мами,

Вече ми бяхте полезни с отговорите Ви на един мой пост. Има ли място за притеснение сега - Пробождат ме чести болки, които траят по секунда първо в дясната, а сега и в двете гърди, като от игла. Мястото на болката е в горната част на гърдите, по към как да обясня лявата ме пробожда в дясно, а дясната в ляво. Ще съм много благодарна ако някой е имал подобен проблем да подели .
Виж целия пост
# 1
А забелязала ли си дали не е когато стане време за кърмене.И на мен ми се е случвало да имам такива пробождания когато тръгва млякото.Е,аз чак не съм отразила в коя гърда започват първо,но това едва ли има значение.
Виж целия пост
# 2
За когато стане време за кърмене - да, и мисля че това е нормално, но в последните два дни и след кърмене и между кърменията.
Виж целия пост
# 3
А колко е голямо бебчето?
На мен ми се случваше така, както го описваш може би първите 1-2 месеца. Сега само в началото на кърменето като тръгва млякото.
Виж целия пост
# 4
Скоро ще направим месец. Дано да не е нищо сериозно, че ми се ще да се покърмим известно време Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Зърната на гърдите ти как са, ако са зачервени, възможно е да е  млечница или някаква инфекция.
Виж целия пост
# 6
Nevinna, към края на първият месец имах абсолютно същите усещания, преминаха за около седмица. Бях прочела някъде, че може да се дължи на гъбички, но при нас нямаше. Просто усещането премина от самосебе си. Стискам палци и при вас да не е нищо тревожно
Виж целия пост
# 7
След поста на Звездичка сериозно се стреснах, четох за млечницата и болката си отговаря на описанието, от другас страна снощи и днес сме по-спокойни. Дано се разминем Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Невинна, ако е млечница, трябва да се диагностицира от лекар. И да се назначи съответното лечение - и за теб, и за детето. Кремчетата са съвместими с кърменето, затова няма причини да се тревожиш.
Виж целия пост
# 9
Невинна, напълно възможно е да е млечница, но и това да е, не притеснително, въпросът е да се проведе лечение на теб и бебето. Нека ви види педиатърката - твоите гърди и на бебенцето устичката и тя ще прецени.
Виж целия пост
# 10
Благодаря Момичета! И без това ни е време за консултация - непременно ще питам Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Ако се окаже млечница виж тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=390651.0 , има полезни съвети, успех и не се притеснявай!
Виж целия пост
# 12
Ако се окаже млечница виж тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=390651.0 , има полезни съвети, успех и не се притеснявай!

 Hug
Виж целия пост
# 13
Момичета, благодаря на всички включили се. Само да съобщя - нямаме млечница, няма я болката.  Hug
Виж целия пост
# 14
Такива работи да се чуват! Grinning Иначе разбра ли каква е била причината за болката?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия