Кутийка за превръзки

  • 12 219
  • 42
Рекламират по телевизията някакви кутийки за превръзки май на Либрес. newsm78
Та някой виждал ли ги е, предполагам са промоция, ако си купиш пакет или нещо такова?  Crazy За ежедневни или нормални превръзки са? Колко струват, има ли различни видове?
Та така, ще се радвам някой да сподели, че все нямам път до аптеката.  Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Да на Либрес са, подарък са към пакет от 20бр., цената е 3 и нещо. 4 разцветки са кутийките, метални.
Виж целия пост
# 2
Има ги от поне година. Симпатични като цяло. За нормални, но побират и по-малки.
Има ги в магазините за хранителни стоки.
Виж целия пост
# 3
Да,тези, които ги рекламират са на Либрес. Сега ги пускат за 2 или 3 път.Удобни са за всякакви превръзки.Има и едни малки портмонета (в различни цветове), които са за ежедневните превръзки.Те са на Discreet предлагаха се със големите опаковки от 60 бр. Има и едни пластмасови кутийки, които също са за ежедневни (от Carefree)
Виж целия пост
# 4
Аз си ги купих от Кауфланд, на промоция са и бяха малко под 3 лв. Има ги и четирите цвята кутийки, прикрепени към 3 вида превръзки.  Peace
Виж целия пост
# 5
Аз имам такава от миналата промоция,която беше преди година май..
Хубаво изглеждат,но побират една превръзка и съответно не са коой знае колко удобни,ако трябва да зареждаш кутийката,преди да отидеш до тоалетна,то по-просто би било да си вземеш чантата и толкова

А и превръзките като моден аксесоар..  newsm78
Виж целия пост
# 6
Аз видях такива в Пикадили Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Красиви са наистина,но побират максимум две-което ги обезмисля за обилно-менструиращите ,работещи жени,но можещ да си ги даржиш просто така за спешност или при непредвидени изненади.
Виж целия пост
# 8
Супер, значи ще ги потърся тия дни. Simple Smile
Аз имам за тампони такива кутийки и са страшно удобни, та и тези сигурно ще вършат работа. Simple Smile
Виж целия пост
# 9
имам от миналата година, но я ползвам за съвсем друго нещо, понеже побира само една-две превръзки.
Виж целия пост
# 10
Аз имам такава от миналата промоция,която беше преди година май..
Хубаво изглеждат,но побират една превръзка и съответно не са коой знае колко удобни,ако трябва да зареждаш кутийката,преди да отидеш до тоалетна,то по-просто би било да си вземеш чантата и толкова

А и превръзките като моден аксесоар..  newsm78


аз също имам такава кутийка от преди година, дори тогава не знаех за какво се ползва кутийката newsm78 Joy и си стоеше в 1 шкаф. Едва сега като я рекламират видях, че е за превръзки, но не ми върши работа, понеже събира 1 - максимум 2 превръзки.
Виж целия пост
# 11
Ох,сега се сетих,че една позната я ползваше за цигари..видимо горда  Crazy
Виж целия пост
# 12
На мен пък ми харесва кутийката, та мислех само заради нея да си взема превръзки (не ползвам). ))))
И да си я ползвам за нещо друго. )))) Защо да е казано, че точно за превръзки трябва да се ползва. )
Виж целия пост
# 13
И аз си взех на Либрес от Метро,но наистина побира максимум 2.
Виж целия пост
# 14
Аз имам една от доста време,сега наскоро си купих и друга.Много са симпатични.Ползвам я за друго и ми е много удобна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия