So You Think You Can Dance - Тема 3

  • 11 063
  • 441

ОФИЦИАЛНИ СТРАНИЦИ НА ШОУТО:



ЛИНКОВЕ КЪМ ШОУТО В ТОРЕНТ САЙТОВЕ:


ЛИНКОВЕ КЪМ ПРЕДИШНИТЕ ТЕМИ:

Виж целия пост
# 1
В момента гледаме 5-ти сезон на шоуто в САЩ.

ТОП 20

Виж целия пост
# 2
Simple Smile
Пуснах го да се тегли.
Надявам се да го изгледам тази вечер.
Виж целия пост
# 3
Хип-хопа наистина е страхотен - Джанин и Филип Peace. На Карла и Джонатан не ми допадна песента към танца им. Нещо не ми се връзваше Thinking Оооо, има и други интересни изпълнения. Хареса ми.
Виж целия пост
# 4
Харесаха ми тези мъже
   
и тези момичета
   
Белисимо няма да ми липсва ако отпадне.  Whistling
Толкова ми харесват всички състезатели, че за първи път се чувствам изгубена в избора си. Може би много харесвам Аде... но и в секи един от  останалите. За себе си се радвам много, че не е канадското Со ю тинк... с единствения Нико, който беше ясен като победител... Страхотни танцьори и тази година. Ще гледам с голям интерес.

Stitch, благодаря за новата тема.
Виж целия пост
# 5
Уау! Уау! Уау!
Невероятен старт ...
Битката ще е епична  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Свалих 7 епизод и го пускам.
Виж целия пост
# 7
Miriel, много си ранобудна. Аз свалям оттук http://xtremespeeds.net/download.php?id=17769 Предполагам че няма да има изненади. 
Виж целия пост
# 8
Пускам епизода, наслаждавам се, радвам се и изведнъж - тока гасне. Сега отново го отварям и дано крайния резултат съвсем ми допадне.
Виж целия пост
# 9
Толкова ми харесват всички състезатели, че за първи път се чувствам изгубена в избора си. Може би много харесвам Аде... но и в секи един от  останалите. За себе си се радвам много, че не е канадското Со ю тинк... с единствения Нико, който беше ясен като победител... Страхотни танцьори и тази година. Ще гледам с голям интерес.
И аз съм много доволна от избора на 20-тицата, според мен и двойките са разпределени много добре, няма някаква двойка, в която и двамата да са безспорни любимци. Като фаворитка на журито май се очертава Кейла.
Аз не съм сигурна още кой няма да ми липсва, дано поне не съм разочарована довечера, като гледам елиминациите.
Не бях забелязала, че Евън е толкова нисичък, но като застана до Кат, тя изглеждаше като гигант. Shocked
Виж целия пост
# 10
 Sad И използват сегашната ми най-любима песен за изпращането на момичетата Sad
Не съм доволна.
Виж целия пост
# 11
Не бях забелязала, че Евън е толкова нисичък, но като застана до Кат, тя изглеждаше като гигант. Shocked
Да, Евън и партнер са дребосъци. Те и в журито ги коментираха, че въпреки че са много ниски, имат красиви линии като на висок човек. На мене са ми симпатични като двойка, а и хореографията им от миналия епизод беше една от любимите ми, наред с тези на Аде, хип-хопа на Филип, хореографията на Уейд и самбата.
Елиминациите - справедливи според мене.
Виж целия пост
# 12
Елиминациите - справедливи според мене.
Да, съгласна съм, отпадналите бяха най-логичният избор, но и другата двойка ще ги последва скоро според мен.
Виж целия пост
# 13
Мистър Платеро се бори и той да си ходи вкъщи.  Whistling
Виж целия пост
# 14
Танца на роботите ама хич не ми хареса, както и този като от "нямото кино".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия