Възможно ли е?

  • 11 530
  • 33
Тъй като не съм много вещ в "женските" проблеми ми се иска да ми кажете дали е възможна реално история която чух от съученичка на съпругата ми.
Според нея вагинални проблеми биха моглаюи да се излекуват като се постави живо зай1е от майка първескиня Shocked
незнам как при вси1ки съвременни методи на медицината и нау1но-техни1еският прогрес е възможно нормална жена да обеснява такива нетрадиционни фантасмагории....
Виж целия пост
# 1
Тъй като не съм много вещ в "женските" проблеми ми се иска да ми кажете дали е възможна реално история която чух от съученичка на съпругата ми.
Според нея вагинални проблеми биха моглаюи да се излекуват като се постави живо зай1е от майка първескиня Shocked
незнам как при вси1ки съвременни методи на медицината и нау1но-техни1еският прогрес е възможно нормална жена да обеснява такива нетрадиционни фантасмагории....
къде точно си ги поставят , викате? Пускат зайчето да "опасе" проблема ли?
С тия извънземни храни и добавки от космоса и луната, мислех, че няма кво да ме учуди, но успяхте в събота сутрин
.  ooooh!
Виж целия пост
# 2
Даже не искам и да си представям какво точно се прави с бялото зайче ooooh!
Виж целия пост
# 3
Стига бе! Shocked
....зайците хапят  ooooh!
Виж целия пост
# 4
Горкото зайче! Tired
Виж целия пост
# 5
Бих казала-горката вагина!! Joy Joy
Виж целия пост
# 6
Хаха, това е пълно безумие. )))))
Само ми е интересно обаче колко ли жени са го пробвали и как точно става номера с "пъхането" на зайчето. ))))) Но още по-интересно е после как го вадят. ) ако са успели да го натъпчат вътре. )))))))  Joy hahaha
Виж целия пост
# 7

...как точно става номера с "пъхането" на зайчето. ))))) Но още по-интересно е после как го вадят. ) ....

Примамват го с морковче  Laughing


... история която чух от съученичка на съпругата ми.
....

Съученичката да не е пробвала номера със зайчето?  Mr. Green


Виж целия пост
# 8
Стига бе Shocked
Виж целия пост
# 9
Това поредната пързалка ли е? Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Съученичка на 12годишната ти "съпруга" ли го е казала това?Защото по начина на писане не мога да ти дам повече от 12 години...
Виж целия пост
# 11
Възможно е да, единственото условие е, зайчето не само да е от майка първескиня, но и да се е родило първо!
Следващите родени се използват за разрешаване на  а..лни проблеми!  newsm10
Виж целия пост
# 12
 Shocked
На бързо се разсъних! (нищо че е обяд)
Виж целия пост
# 13
ама тука да не е клюкарник
и на колко сте години ти и съпругата ти
за зайчето са  глупости
Виж целия пост
# 14
ДиС ви отесня, а!? Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия