За или против обезкосмените мъже?

  • 4 665
  • 57
Да се обезкосмяват ли мъжете или не? Отнема ли това от мъжествеността им, след като дори Бойко Борисов се оказа, че ползва такива услуги? Ако си махат космите доколко?
Виж целия пост
# 1
Aз съм за да се обезкосмяват и то на всякъде.
Виж целия пост
# 2
Аз съм "за", но в разумни граници (примерно под мишниците и долу). Епилирани мъжки крака не харесвам, а и не мисля, че мъжа трябва да се конкурира с жената относно това чии крака са по-гладки. Laughing
Виж целия пост
# 3
На мен не ми харесват епилираните мъже.
Виж целия пост
# 4
Бойко Борисов пък да не е еквивалент за мъжественост,че чак пример с него си дала,той открай време се прави на метросексуален...
Иначе съм за обезкосмените мъже,особенно подмишниците,гърдите и ръцете и гърба,ако е като храст отзад:)
Виж целия пост
# 5
За, но не изцяло.само мишници и интимни части.може и гръб, ако е много окосмен Peace
Виж целия пост
# 6
За.
На мен косматите мъжки гърди не са ми никак привлекателна гледка. Мишниците и интимните части са по подразбиране.
Краката не ми пречат.
А пък епилираните ръце при мъжете ми идват малко в повече ooooh!
Виж целия пост
# 7
Не мога да разбера защо жените трябва да сме гладки като бебета, а мъжете космати като маймуни? Да се обезкосмяват и те - гърди, подмишници, брада, интимна зона, дупе и където другаде има...само краката и ръцете са приемливи.
И по този повод да кажа - не приемам факта, че някои жени се обезкосмяват навсякъде освен на ръцете  newsm78
Виж целия пост
# 8
Щом бате ти Бойко се обезкосмява, значи съм "за".
Виж целия пост
# 9
Приемам епилирани мишници и интим.зона. Понякога и гърди , но останолото...ами все пак трябва да има и нещо мъжко  Wink
Виж целия пост
# 10
Аз съм "за", но в разумни граници (примерно под мишниците и долу). Епилирани мъжки крака не харесвам, а и не мисля, че мъжа трябва да се конкурира с жената относно това чии крака са по-гладки. Laughing

 Peace

И ръцете си епилират, и ръцете.... Което също не харесвам...  Crazy
Виж целия пост
# 11
Аз съм "за", но в разумни граници (примерно под мишниците и долу). Епилирани мъжки крака не харесвам, а и не мисля, че мъжа трябва да се конкурира с жената относно това чии крака са по-гладки. Laughing

Дамм и гърдите също. Много мразя космати гърди  Crossing Arms  А епилираните мъжки крака и ръце са си гаднички  Rolling Eyes

Виж целия пост
# 12
Аз съм "за", но в разумни граници (примерно под мишниците и долу). Епилирани мъжки крака не харесвам, а и не мисля, че мъжа трябва да се конкурира с жената относно това чии крака са по-гладки. Laughing

Дамм и гърдите също. Много мразя космати гърди  Crossing Arms  А епилираните мъжки крака и ръце са си гаднички  Rolling Eyes



Аз имам познат, който си ги бръсне (ръце, крака, гърди) Mr. Green
И като духне хладния вятър и целия се накокошинва  Joy hahaha
Виж целия пост
# 13
Аз пък харесвам леки косъмчета по гърдите. Подмишници и интим може да ги епилира. Но крака и ръце съм твърдо против. Така, като се сетя, онзи ден се връщам от магазина и пред мен един пич по къси панталонки, ама пич голям  Whistling, и аз пускам скенера  Embarassed, и в един момент скивам, че краката му са гладки като порцеланови ...  #Crazy, е тъкмо бях намислила да му се хвърля, но това ме отврати и отбих от пътя  ooooh!

За Бога - Да спасим мъжаа!  #Cussing out
Виж целия пост
# 14
Приемам епилирани мишници и интим.зона. Понякога и гърди , но останолото...ами все пак трябва да има и нещо мъжко  Wink
Peace гърдите не държа, може би повече гъба, ако там има нещичко...
Харесва ми мъжете и жените да изглеждат и да са достатъчно разични един от друг...  
Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия