Бихте ли станали донор?

  • 5 479
  • 139
http://dnes.dir.bg/2009/06/18/news4631654.html
Силно ме развълнува тази статия,даже си поплаках.Лично аз съм заявила желанието си да стана донор,казала съм на мъжа ми и на сина ми,че много държа на това,ако нещо стане с мен.вие на какво мнение сте?
Виж целия пост
# 1
Аз съм донор, отбелязано е в шофьорската ми книжка.
Виж целия пост
# 2
Да.
Виж целия пост
# 3
да
Виж целия пост
# 4
Да.

Аз съм донор, отбелязано е в шофьорската ми книжка.

Как може да се отбележи сега ,че си съгласен да си донор?
Виж целия пост
# 5
Аз също не знам как се вписва в шофьорската книжка, в синята книжка, която се издава от личния лекар (забравих й името) на последната страница се вписваше само ако се отказваш да бъдеш донор след смъртта и мисля, че ако това поле е празно се съгласяваш да си донор по подразбиране.
Виж целия пост
# 6
Да.

Аз съм донор, отбелязано е в шофьорската ми книжка.

Как може да се отбележи сега ,че си съгласен да си донор?

май не може.

Изри4но се пише някъде,4е не искаш.Но къде беше newsm78
Бъркам ли или е така?


О,да,в къщи знаят ,4е каквото става от мен могат да го дават  Peace
Виж целия пост
# 7
Да, също и роднините ми знаят за това ми желание.




Да.

Аз съм донор, отбелязано е в шофьорската ми книжка.

Как може да се отбележи сега ,че си съгласен да си донор?



Кейси е в САЩ.
Виж целия пост
# 8
Слушах по Хоризонт и ме впечатли.
Споменаха, че родителите са взели решението за органите. Сърцето й вече е присадено.
Виж целия пост
# 9
Не знам, дали бих.
Виж целия пост
# 10
Последно нали приеха да бъде изрично отбелязвано ако не искаш да бъдеш донор. А ако нищо не е отбелязо се приема, че си съгласен, но се иска разрешение и от близките.
Не съм отбелязвала никъде, че не искам да ставам донор, всъщност изобщо не съм се замисляла искам или не.
Виж целия пост
# 11
Твърдо да.
Виж целия пост
# 12
Да
Виж целия пост
# 13
В здравната книжка се отбелязва дали искаш да си донор.
Виж целия пост
# 14
Последно нали приеха да бъде изрично отбелязвано ако не искаш да бъдеш донор. А ако нищо не е отбелязо се приема, че си съгласен, но се иска разрешение и от близките.
Не съм отбелязвала никъде, че не искам да ставам донор, всъщност изобщо не съм се замисляла искам или не.


В момента така или иначе винаги питат роднините дали разрешават  Peace Защото най-малкото има религии, които не позволяват и ще стане скандал.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия