Гуменки Nike

  • 3 105
  • 7
Някой виждал ли е в София гуменки на Nike детски 22-23 номер и къде?Невъзможно е с двамата да обикалям.
Виж целия пост
# 1
Гуменки не съм,но пък на Converse имат доста модели--качестжето се тая--гуменката си е гуменка newsm78
Виж целия пост
# 2
абе конвър са мн зле от към качество...поне това което у нас се продава.....все пак за тези пари не е лошо да издържат повечко от месец....иначе на външен вид са ...симпатични....
Виж целия пост
# 3
Не Найк, а  кецове ФИЛА купих на Влади преди месец от SLS на бул Черни връх, за 29 или 39 лв., не помня.Имаха номера, но досега какво е останало newsm78 Обади се и питай!
Виж целия пост
# 4
Всъщност се сещам,че гледах и на Найк кецове, в един магазин за спортни стоки на бул Черни връх, след ул Страцин, където продават колелета Драг и Дино, но разликата в цената м/у Найк и Фила беше значителна, 30-40 лв. примерно.Можеш да провериш като цяло по спортните магазини/аутлети по Черни връх
Виж целия пост
# 5
Виж тук има Найк,скоро купихме едни маратонки и съм много доволна от тях Peace
Виж целия пост
# 6
купих тези на сина ми в началото на лятото,рядко съм попадала на толкова удобни за игра обувки,красиви,здрави и много практични.заслужават си парите http://www.koloriks.com/catalog/product_info.php?products_id=46
Виж целия пост
# 7
да,ние имаме гуменки на найк,страхотни са и много удобни.
от дъчмана ги взехме преди два месеца.мисля че бяха 59 лв
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия