Съвет за избор на училище във Варна

  • 985
  • 8
Моля, за съвет майките от Варна. Дъщеря ми ще бъде в 5 клас - кое училище бихте препоръчали и защо?
Виж целия пост
# 1
ами за хубавите учелища малко е късно вече, а и трудно става там
Виж целия пост
# 2
Съгласна съм, но аз не питам как и кога става, а кои са
Виж целия пост
# 3
Осмо СОУ с преподаване на чужди езици "А.С.Пушкин",ОУ "Св.св. Кирил и Методий",ОУ "Петко Рачов Славейков"
Виж целия пост
# 4
Благодаря. А в кое от тях има униформа за учениците? До колкото разбрах всички изброени са на 2 смени - 5 клас в коя смяна започват първия срок?
Виж целия пост
# 5
Осмо СОУ с преподаване на чужди езици "А.С.Пушкин",ОУ "Св.св. Кирил и Методий",ОУ "Петко Рачов Славейков"
Дъщеря ми завърши 7 клас Кирил. НЕ ГО ПРЕПОРЪЧВАМ. ГОрещо препоръчвам математическата г-я Peace
Виж целия пост
# 6
Синът ми завърши 7кл. в Славейков. Отлично у-ще - и знания, и дисциплина, и спорт......
Виж целия пост
# 7
Благодаря. А в кое от тях има униформа за учениците? До колкото разбрах всички изброени са на 2 смени - 5 клас в коя смяна започват първия срок?

В Пушкин има униформа. За другите две - незнам.
Виж целия пост
# 8
И аз като shiva58 препоръчвам математическата гимназия! Не сме от Варна, но сме от околностите - гр. Шумен.. определено съм чувала кометари между дъщеря ми и съученичките и, че на първите места по състезанията заставали или от СМГ-то или от Варненското МГ ( не му знам името ) ии от нашето училище  Crazy Така че.. според мен е добър избор!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия