Как се отрази раждането на либидото ви?

  • 4 069
  • 89
Как майчинството се отрази на сексуалния ви живот?

Ясно, че с малки деца възможностите за секс понамаляват (обикновено), но по-неприятно е, когато желанието намалява или пропада вдън земя.

Моето лично преживяване: първите 3-4 месеца се чудех как е било възможно преди да съм желаела да правя секс, а сега да съм такова дърво. После от време на време (доста рядко) меракът взе да напомня за себе си. Чак когато малката стана на 9-10 месеца, започнах да си мечтая за интимност със съпруга ми и да проявявам инициатива за това, но много по-рядко в сравнение с преди. Усещам се някак променена... Иска ми се повече романтика и нежност, цветя, рози Mr. Green А преди не протестирах и срещу по-директен подход Wink

Как е при вас?
Виж целия пост
# 1
за съжаление желание има ама не става,но май аз съм кривата все имам усещането че ще се скъсам,стааааах ме еееее.а дано по бързо пак се разкексим че не се издържа
Виж целия пост
# 2
Не особено позитивно...
Виж целия пост
# 3
Според мен също зависи дали жената кърми. Тогава играят и други хормони.... При мен желанието доста понамаля, въпреки че родих секцио. Но трабва да отбележа, че кърмя на поискване на интервали 3 часа и по-малки денонощно. Къде тук виждате секса?......  Mr. Green Не че не се опитваме, но не е както преди. Сигурна съм, че е период и ще отмине. А мъжа си, в ролята на татко, го обичам повече от преди даже.   Grinning
Виж целия пост
# 4
При мен се отрази положително,страшно много ми се прави секс,като се има в предвид, че ми беше забранен през  бременността,а и сега още се чистя..........с нетърпение очаквам момента luvbed , а между другото си кърмя.
Виж целия пост
# 5
Как майчинството се отрази на сексуалния ви живот?

Ясно, че с малки деца възможностите за секс понамаляват (обикновено), но по-неприятно е, когато желанието намалява или пропада вдън земя.

Моето лично преживяване: първите 3-4 месеца се чудех как е било възможно преди да съм желаела да правя секс, а сега да съм такова дърво. После от време на време (доста рядко) меракът взе да напомня за себе си. Чак когато малката стана на 9-10 месеца, започнах да си мечтая за интимност със съпруга ми и да проявявам инициатива за това, но много по-рядко в сравнение с преди. Усещам се някак променена... Иска ми се повече романтика и нежност, цветя, рози Mr. Green А преди не протестирах и срещу по-директен подход Wink

Как е при вас?
Абсолютно по същия начин при мен  Peace Сега мислим за второ и мъжо си мечтае този път да ми се отрази по позитивно  Grinning
Виж целия пост
# 6
Няма  отрицателна промяна,в желанието ми за секс.
Виж целия пост
# 7
Имам си желанието,но си мисля,че покрай децата нещата са промениха.По-рядко го правим,защото аз съм все ангажирана с тях.Определено си го отчитам,като грешка,от друга страна мъжа ми в последно време се прибира изморен и заспива,аз докато ги оправя.Иначе бебеправим за трето,но опрделено не правим достатъчно секс.Знаем си го и двамата.Обещахме си да се поправят нещата.
Виж целия пост
# 8
Определено ми се отрази, но за съжаление в отрицателна насока. Нямам нищо общо с преди. Просто желанието ми се появява много рядко, аз сама не мога да се позная. Дано да е период и да отмине.
Виж целия пост
# 9
Мами , ако кърмите е съвсем нормално да нямате сексуално желание - всичко е въпрос на хормоните  Simple Smile Така че , няма страшно , щом отбиете бебето , но ако можете го кърмете поне до 6-тия месец , нещата ще си дойдат на мястото . Е , няма да бъде както преди , грижите за детето са страшно изтощителни , но в голяма степен пак желание няма да ви липсва Crazy
Виж целия пост
# 10
Не се отрази по никакъв начин. Все още кърмя на поискване, но при желание може да се намери време за всичко.
Виж целия пост
# 11
Отрази се катастрофално. Blush
Чак сега (близо година след това) започва да ми се връща желанието. Преди това беше... ами, малко заради мъжа ми само. Embarassed
Кърмя на поискване все още, сигурно има значение.
Виж целия пост
# 12
желание имам....от време на време...основно сутрин, когато все още имам енергия, иначе през останалото време никаква ме няма....пък и ме наболява от време на време операцията, та опити не особено качествени Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Моето желание за секс отлетя още по време на бременността . За жалост още очаквам да ми се приправи секс Sick.Дано да е от кърменето  ooooh!
Виж целия пост
# 14
И аз нещо не мога да се похваля с особено желание...тъкмо се появи, къде да денем двете деца  newsm78
И си оставаме основно с желанието  Mr. Green
С каката май наистина, докато я кърмех до 1 год. , нещата вървяха вяло.  После уж малко по-добре, и то взех, че забременях  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия