Хотел Мирамар, Обзор - сезон 2009 - втора тема

  • 29 086
  • 339
Пожелавам весело изкарване на всички заминаващи





Мирамар

Старата тема
Виж целия пост
# 1
момичета в Мирамар съм от вчера и мога да кажа, че съм много доволна, хотела е супер, хигиената е много добра - абе очаровани сме  Laughing
Виж целия пост
# 2
Хайде и аз тук да чета хубави неща за хотела докато стане време за нашата почивка  Peace
Виж целия пост
# 3
момичета в Мирамар съм от вчера и мога да кажа, че съм много доволна, хотела е супер, хигиената е много добра - абе очаровани сме  Laughing


Супер,ще чакаме повече отзиви като се върнете Grinning
Виж целия пост
# 4
Да попитам тези, които са там
или вече са се завърнали:
Как е анимацията тази година?
Виж целия пост
# 5
момичета в Мирамар съм от вчера и мога да кажа, че съм много доволна, хотела е супер, хигиената е много добра - абе очаровани сме  Laughing

Супер,много се радвам за вас!
Весело и приятно изкарване ви пожелавам и като се върнете подробен отчет ще
чакаме! Laughing И Хубаво време ви желая!   grinning039
Виж целия пост
# 6
Записвам се да следя отзивите ви.
Виж целия пост
# 7
Хайде и аз да се "цопна" тук!Отдавна следя темата, но не можех да пиша заради правилата във форума......, но сега вече си имам една звездичка и ще се възползвам.
На всички, които са там и ще ходят там пожелавам приятна почивка и слънчево време.
Миналата година бяхме в Мирамар и останахме очаровани, е имаше някои забележки, но плюсовете са повече от минусите.....
Дано и тази година да ни огрее Мирамар, но ако не, с интерес ще следя темата и ще ви се радвам  Peace
Виж целия пост
# 8
Имам въпрос - за децата има ли някакви водни атракции, като пързалки или нещо друго? На снимките не виждам нищо, но да попитам все пак.
Виж целия пост
# 9
С пожелания за най-страхотното лято в Мирамар към всички вас, се включвам в новата тема.
Следя с интерес отзивите, защото и ние ще сме там а и нямаме търпение вече.

Кажете наистина нещо за анимацията..Как е?

Виж целия пост
# 10
Имам въпрос - за децата има ли някакви водни атракции, като пързалки или нещо друго? На снимките не виждам нищо, но да попитам все пак.
Водни пързалки няма.
Виж целия пост
# 11
И аз да се запиша:-) Ние сме там от 1-ви до 7-и
Виж целия пост
# 12
момичета ,колегата на мъжът ми се върна!каза че му било много гадно..................когато е трябвало да напуснат хотела.плажа бил хубав и спокоен а хотела на ниво.не им се е тръгвало от там.а приятелското семейство с което са били да искали да останат още няколко дни и е станало голям проблем.не е имало къде да ги настанят.
Виж целия пост
# 13
момичета ,колегата на мъжът ми се върна!каза че му било много гадно..................когато е трябвало да напуснат хотела.плажа бил хубав и спокоен а хотела на ниво.не им се е тръгвало от там.а приятелското семейство с което са били да искали да останат още няколко дни и е станало голям проблем.не е имало къде да ги настанят.
Ами,нормално е да не е имало къде да ги настанят,защото за този период(до 10.07) хотелът е бил резервиран още от края на април-началото на май.И повечето хора са си платили предварително...
Виж целия пост
# 14
мога да потвърдя, че хотела е пълен  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия