Хемороиди след раждане

  • 12 428
  • 30
Въпреки че родих със секцио ми излязоха гадните хемороиди. Някои знае ли някакъв лек срещу тях
Виж целия пост
# 1
Щом си родила със секцио, защо пък да са "след раждане"?  newsm78
Виж целия пост
# 2
Нали и секциото е вид раждане
Виж целия пост
# 3
Нали и секциото е вид раждане

Защо да са ти от него хемородите питах?  Tired
Виж целия пост
# 4
Ами явно след клизмите. До преди това проблеми не е имало
Виж целия пост
# 5
Ами явно след клизмите. До преди това проблеми не е имало

Глупости.  Laughing
Знаеш ли от какво се получават хемороиди?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
"Страхотен" подарък ми останаха,но при мен си беше от напъните,а преди това само бях чувала за хемороидите.Чудо на природата Joy
Ами явно след клизмите. До преди това проблеми не е имало

Глупости.  Laughing
Знаеш ли от какво се получават хемороиди?  Rolling Eyes
М/у другото баща ми претърпя много тежка операция и при подготовката за нея и направената му клизма се сдоби и той с този "подарък".Преди никога не е имал.Съвпадение или не,се сдоби точно тогава с тях Peace
Виж целия пост
# 7
Момичета, хемороиди от клизми просто няма как да се получат, разбирате ли?
Просто технически не е възможно.
За да се получат хемороиди трябва да има някакъв вид напрежение, което да "помогне" на хемороидът да излезе.
Само че "отвътре- навън", ако мога така да се изразя.  Mr. Green
Как ще се появи от една клизма, която не представлява нищо повече, от вкарване на вода и сапун (най- общо казано) в ануса?
Виж целия пост
# 8
Ами явно след клизмите. До преди това проблеми не е имало

Глупости.  Laughing
Знаеш ли от какво се получават хемороиди?  Rolling Eyes

Въпроса беше за някакъв лек, а не как се получават.  Аз знам как се получават, но ме интересува как се облекчава болката. Затова нека да пише който знае!
Хемороиди има и външни и вътрешни.
Виж целия пост
# 9
А аз те попитах защо реши, че са от раждането?
Ама, както и да е, явно няма да се разберем.
Ей сега ще ти постна нещо.



Ето, тук можеш да прочетеш
Виж целия пост
# 10
И аз имам след раждането- по естествен начин родих. Понеже кърмих , нямах мн опции за лекарства и опитах с Пайлекс. Ефект имаше след 3 дни, но в момента, в който спрях да го ползвам, пак се появиха. От три месеца ту се появяват, ту изчезват.  ooooh!  След като спра да кърмя, ще помисля за някое друго лечение....
Виж целия пост
# 11
Откакто пих Пайлекс се родих.
Преди това ту се появяваха, ту изчезваха.
Имаше ефект от първия ден. Не изпих цялата опаковка, но оттогава до ден днешен(около 3 месеца) не са се появявали Simple SmileДори и да се появят пак бих заложила на тях. А цената е невероятно ниска, да не повярва човек, че би подействало Simple Smile
Виж целия пост
# 12
На мен ми излязоха още докато бех бременна,боляха ужасно,даже кървяха.
Помогна ми само Долопрокт-а и хигиената разбира се,със хладка към студена вода след всяко ходене по нужда.
Дръж се винаги ''разхлабена''-аз го постигнах с редовно ядене на мюсли и овесени ядки. Peace
Виж целия пост
# 13
 Не е задължително до излязат отвътре -навън ,за да кажеш,че имаш хемороиди.Има вътрешни и външни хемороиди.Явно самата клизма е раздразнила вътрешен хемороид.
Виж целия пост
# 14
И аз бях със секцио, но имам хемороиди  Confused Наистина не са болезнени, но все пак е неприятно.Ползвам Прокто-гливенол, засега ми помага.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия