Гиназол

  • 121 728
  • 61
здравеите,аз съм в 21 г.с и имам гъбички Tired,предписаха ми Гиназол,но ме е страх да го ползвам,в листовката пише че не се препоръчва при бременност.Моля ви кажете ми ползва ли ли сте го,и как се чувствахте.А ако го сложа тази вечер,утре съм на триизмерен, дали ще попречи нещо.Благодаря ви предварително.
Виж целия пост
# 1
здравеите,аз съм в 21 г.с и имам гъбички Tired,предписаха ми Гиназол,но ме е страх да го ползвам,в листовката пише че не се препоръчва при бременност.Моля ви кажете ми ползва ли ли сте го,и как се чувствахте.А ако го сложа тази вечер,утре съм на триизмерен, дали ще попречи нещо.Благодаря ви предварително.

Няма за какво да те е страх, щом ти е предписан от лекар. Това какво пише в листовката е само информация за пациента, но лекарят е този, който преценява дали може или не.
Аз също лекувах гъбички по време на бременност с Гиназол. Никакви проблеми.
Виж целия пост
# 2
аз съм го ползвала мисля в седми месец.няма никакви проблеми.това е добро лекарство,което за сравнително дълъг период ме избави от гъбите.
Виж целия пост
# 3
Няма никакъв проблем аз бях рискова бременност и го сложих в 6-7 месец и нищо ми нямаше, няма да се отрази на ехографа.
Успех и леко раждане.
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви много Grinning,използвах го и ще видим дали ще ми помогне. Grinning
Виж целия пост
# 5
Дни преди раждането решиха да ме отърват от гъбичките и ме лекуваха с Гиназол. При мен имаше ефект.
Виж целия пост
# 6
Аз също изкарах един курс с лекарството към 16-17 г.с.
Виж целия пост
# 7
здрасти Тарталета а на половинката предписаха ли и нещо, защото на моята не
Виж целия пост
# 8
здрасти Тарталета а на половинката предписаха ли и нещо, защото на моята не

Изписаха му една таблетка Дифлукан. На мен освен Гиназол, 7 дни по три таблетки Нистатин. И секс само с презерватив десет дни  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Мерси еми аз ще питам доктора на следващата консултация да видим какво ще изпише .На мен ми изписа гиназол крем някой ползвал ли е ?
Виж целия пост
# 10
Мерси еми аз ще питам доктора на следващата консултация да видим какво ще изпише .На мен ми изписа гиназол крем някой ползвал ли е ?

Оу, ти ми припомни за този крем. Аз съм ползвала при първата ми бременност, но наред с него и едни вагинални хапчета. Та сега се замислям, че всъщност крема е па-добър - ползвах го и след като родих. Понякога получавах отново сърбежи и течение и ме убиваше направо. Но не ми се мъкнеше по лекари и измъкнах крема. 2-3 вечери се мазах и отшумяваше.
Ако ми се наложи пак ще прибягна до това лекарство.
Виж целия пост
# 11
На мен ми изписа гиназол крем някой ползвал ли е ?

Ами аз не съм чувала за таблетки, всички тук говорим за крема.

2-3 вечери се мазах и отшумяваше.

Какво мазане, кремът се слага с апликатор еднократно  newsm78
Виж целия пост
# 12

2-3 вечери се мазах и отшумяваше.

Какво мазане, кремът се слага с апликатор еднократно  newsm78
Преди 4 години си бях купила крем (като вазилин) по рецепта. Сега знам, че се поставя вагинално - и това правих през втората бременост. Но кремчето още го пазя- намерих го днес след като писах по-рано. Не знам дали се предлага все още в този вариант  newsm78
Виж целия пост
# 13
Здравейте момичета, вчера бях на гинеколог и ми изписаха Гиназол две опаковки. Едната я сложих още вчера вечерта, но лекарката не ми обясни след колко време да сложа другата. Днес и звънях, но пак не ми обясни както трябва, взе да пита как се чувствам и т.н. Моля някой дда ми помогне  Hug
Виж целия пост
# 14
Здравейте момичета, вчера бях на гинеколог и ми изписаха Гиназол две опаковки. Едната я сложих още вчера вечерта, но лекарката не ми обясни след колко време да сложа другата. Днес и звънях, но пак не ми обясни както трябва, взе да пита как се чувствам и т.н. Моля някой дда ми помогне  Hug

След 5 дена.
Слагаш първата. След това пет дена без влагалищни промивки и без секс. На петия ден слагаш и втората.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия