Как да комбинираме дрехите

  • 3 188
  • 14
Попаднах на тази програмка, разработчиците на софтуер са помислили вече и за нас - Как бързо и лесно да комбинираме дрехите си, кое с кое си подхожда за да не губим много време пред огледалото  Sunglasses

Ето ви линк за програмката http://ykpei.myweb.hinet.net/EZDress_v1.0.2.zip тук е крака за програмата http://www12.pochta.ru/hosting/Na88c3032f0016d25b9cd0fac2404b4a/ … 2FStuff%2Freg.zip
Виж целия пост
# 1
Благодаря, ще си я сложа веднагически.
Виж целия пост
# 2
Свалих я, но не6то не мога да се оправя Embarassed Embarassed Embarassed
Може ли малко помощ Laughing
Виж целия пост
# 3
Ок, само кажи с кое неможеш да се справиш?
Виж целия пост
# 4
Помоооооооощ, много готина изглежда, дръпнах я, изглежда като компресиран файл, и натискам подред всичко в папката и не ще да зарежда newsm45
Виж целия пост
# 5
Помоооооооощ, много готина изглежда, дръпнах я, изглежда като компресиран файл, и натискам подред всичко в папката и не ще да зарежда newsm45

Виж сега, файла е архивиран. Трябва да му дадеш да го extract  (разархивира) някъде по хард диска ти. След това отваряш папката SETUP и вътре има файл с името SETUP.EXE Оттам започва инсталацията. След като приключи, влизаш в програмата, ще ти даде съобщение, че програмата е 30 дни пробна версия. даваш ОК и тя се стартира. Горе някъде по екрана ще видиш бутон HELP , кликаш там и после на REGISTER. Там имаш един  регисрационен номер - копираш го и го пействаш във посоченото място (license) от кейгенератора  (REG.EXE). Натискаш бутона GENERATE и пак с copy/paste го слагаме на празното място за регистрация. Дано да си ме разбрала, че ми е много трудно да обяснявам. Ако има още нещо неясно питай, ще се опитам да помогна.  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
а аз нещо не мога да изтегля крака Sad
Виж целия пост
# 7
Интересно е като програма,но знам,че руските сайтове имат много вирусчета и много от тях носят сериозни поражения.Вьпреки,че сьм сьс солидна и актуална антивирусна програма....не ми се рискува.
Виж целия пост
# 8
Еее чак пък програма... Tired
Аз повече се доверявам на собствения си вкус. Wink
Виж целия пост
# 9
Благодаря - започнах да си я дърпам
Виж целия пост
# 10
Еее чак пък програма... Tired
Аз повече се доверявам на собствения си вкус. Wink

  202uu
Виж целия пост
# 11
Интересно е като програма,но знам,че руските сайтове имат много вирусчета и много от тях носят сериозни поражения.Вьпреки,че сьм сьс солидна и актуална антивирусна програма....не ми се рискува.

Ами незнам откъде го знаеш това, но ще ти кажа, че всекидневно свалям софтуер главно от руски сайтове и нямам никакви вируси на компютъра си. Тази програма съм я тествала и няма никакви вируси, но не рискувай.
Виж целия пост
# 12
И при мен не тръгва да се сваля крака
Виж целия пост
# 13
И при мен не става крака newsm78
Виж целия пост
# 14
Да, и при мен има проблем с изтеглянето на крака. Съобщава ми, че сесията е изтекла. Може ли да са пусне крака в друг сайт, например в датата?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия