Бяло по небцето?

  • 1 005
  • 6
Откакто се е родил, сина ми има нещо бяло по небцето, за което първо си мислех че е афти, но предишната ни педиатърка каза, че не е. Все още го има и като го пипна не го боли. Не ми се ходи на педиатър само за това, защото няма признаци на нещо опасно, но все пак ме притеснява.
Според вас какво може да е? Нормално ли е?
Виж целия пост
# 1
Да не би да е млечница? Все пак си мисля че е добре да отидеш на лекар.
Виж целия пост
# 2
Може да са гъбички (млечница), приличат на афти. Яни имаше дълго време и нито го болеше, нито го дразнеше (при повечето дечица не е така). Все пак е хубаво да идете на лекар, да го погледнат за всеки случай...
Виж целия пост
# 3
Ти кърмих ли го още? Ако е млечница вземаш марля и топиш в сода и вода и го изтъркваш. Аз така процедирах с моя сладур. Но по-добре иди при педито или просто я питай по телефона.
Виж целия пост
# 4
Дори и да е млечница,а и каквото да е не бива да го пипаш.Може да се разнесе.По-добре иди на лекар-моля те не го търкай със соди и каквото и да е.
Виж целия пост
# 5
Няма да го търкам с нищо! Ще изчакам следващата консултация, защото мисля че не е спешно - 5 мес. вече си е така и нищо.
Спрях да го кърмя на 2 месеца. Може ли да се получи млечница при положение че не се кърми?
Виж целия пост
# 6
Може, да, дори и да не го кърмиш, може да се получи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия