мнения за тази видеокамера

  • 1 778
  • 20
http://get.gbg.bg/catalog/product_info.php?cPath=12_101&products_id=12587
какво ще,кажете?става ли за любители?
Виж целия пост
# 1
Става  Laughing
Виж целия пост
# 2
Ние е имаме същата.Става за любители.Щом аз се оправям с нея.Няма много копчалъци и това е прави лесна за използване.
Самонастройва се автоматично за различно време(имам предвид-дъжд,сняг,слънце).
Лично мен тази ме устройва.
Виж целия пост
# 3
не пише с каква батерия е и колко издържа!

Освен това провери с какви мини-касетки работи, да не се окаже,че няма презаписващи се или струват прекалено скъпо!

Ако е само с видеокарта-колко памет може да побере-да не е само някакви си 20-ина минути и послу нъц!

много е важно дали има ubs порт за компютър-тоест дали може да прехвърляте записите на диск!

И не на последно място-софтуера, много внимавай с това нещо, защото аз имам Сони и така си изпатих от това,че са ми продали стандартен софтуер за камерите от отзи тип, където имало някакъв си бутон, който само на мойта камера го няма Twisted EvilГотско нали-платихме преди 2 години 430 паунда и още си ме нервира Sad

Но вече знам и питам по 100 пъти
Виж целия пост
# 4
а ми по-скоро сега се чудим между самсунга и това сони
http://www.electron.bg/product_info.php?cPath=53&products_id … d9cc28cc994f62b4b
Виж целия пост
# 5
Добра!Нашата е малко по- стар модел,но върши добра работа.Все пак основното е -за какво ще се използва.Като гледам разликите са малко ,а цената е с 150-200лв повече newsm78???
Виж целия пост
# 6
Мнение от профи: Купи си SONY ,но miniDV формат,с гнездо(port) USB ,опти4ен ZOOM минимум 20,а другите екстри(една от които е вградената лампа или възможност за нощно снимане) зависят от това доколко си Любител.Стискам палци,не забравяй да се похвали6 после newsm53 и да е с издържлива(има до 4 4аса) батерия,препоръ4вам ти да си купи6 2(батерии,а не камери). newsm10
Виж целия пост
# 7
Благодаря за отговорите.купихме си сонито(по точно ние си го избрахме,а ни го подариха).
за сега снимаме само и сме доволни.ще видим как ще сваляме newsm78 Grinning
Виж целия пост
# 8
Благодаря за отговорите.купихме си сонито(по точно ние си го избрахме,а ни го подариха).
за сега снимаме само и сме доволни.ще видим как ще сваляме newsm78 Grinning

На нас ни инсталираха Адоб Премиер (нелицензиран, разбира се, откъде толкова пари), с него се сваля на компютъра от всякакава камера (и обратно - качваш, естествено само ако камерата има и вход). Голям кеф е, обработваш филма, внасяш надписи и ефекти, въобще - филмово производство. И DVD-та си правим с този софтуер. Е, не съм го усвоила изцяло, щото не съм професионалист, но си купихме книга от Славейков и действам с нея. Мъжа ми снима (мене там по ме няма), аз обработвам. Но става бавно, въпреки, че РС-то за домашно е доста добро. Софтуера си има по-високи изисквания и към диск, и към процесор и към памет.
Виж целия пост
# 9
Между твоя избор и този на Сони, сонито е по-добро. Но ако искаш и други мнения виж това
 http://www.canon-europe.com/For_Home/Product_Finder/Camcorders/D … rcePageID=26346#1
 newsm10
Виж целия пост
# 10
Imam kamera JVC GR - d73e i tyrsia rykovodstvo na bylgarski ili pone na angliski. ako moje pomognete. Tired
Виж целия пост
# 11
Imam kamera JVC GR - d73e i tyrsia rykovodstvo na bylgarski ili pone na angliski. ako moje pomognete. Tired

Нашата я купихме от Технополис, казаха, че на сайта им има ръководство:
http://www.technopolis.bg/manuals/
Тогава не работеше, та ни го дадоха разпечатано след няколко дни. Пробвай на този адрес, ако не стане, ще можем да дадем фото-копие на нашето (на български), защото го нямаме на файл, но не виждам от кой град си и как ще стане предаването ...
Виж целия пост
# 12
Благодаря за отговорите.купихме си сонито(по точно ние си го избрахме,а ни го подариха).
за сега снимаме само и сме доволни.ще видим как ще сваляме newsm78 Grinning
Аз имам същата камера (почти) и ако имате въпроси относно свалянето ще се опитам да помогна.
   Камерата е добра и няма да съжелявате. newsm74
Виж целия пост
# 13
много благодаря.успокоих се Grinning
като за начало искам да питам има ли опция да се променя резолюцията на снимане?
иначе за сега сваляме с програмката от диска на ПС-то.ще си купуваме dvd записвачка да ги качваме и така.
Виж целия пост
# 14
 galq4:  Доколкото знам не можеш да промениш резолюцията. Има два варианта на снимане LP & SP- дълъг и съкратен запис. При първия снимаш около 40-минути-1час (зависи от големината на носителя).А при втория имаш повече време за снимане но влошено качество. Резулюцията можеш да промениш в последствие след като качиш филмчето в компа. Препоръчвам да работите с UleadVideoStudio 9 програмата е МНОГО добра,и с нея можете да правите много неща: Редактиране, вкарване на ефекти, сваляне директно от камерата върху ДВД, правене на ДВД и още много други.  А защо искате да променяте резолюцията??? newsm12
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия