Нощни памперси???

  • 1 854
  • 8
Има ли такова нещо??? От една седмица дъщеря ми взе да се събужда мокра.Минахме на по-големия номер 5, но уви два вечера беше суха тази вечер пак е мокра!
големия проблем е че спим по корем, и най вече сме опишкани отпред, но общо взето целия памперс е пълен. Такъв проблем досега не съм имала - от месеци /повече от 6/ ползвам  Can Bebe.
Дайте съвети какво да правим!
Виж целия пост
# 1
Сменете марката, не само размера  Wink Пробвай памперс, либеро... от тях са доволни повечето майки...
Виж целия пост
# 2
Едно време имаше Huggies, но сега питах и продавачката ме изгледа учудено. Пробвай по-дълбоки модели. Ние се подмокряме ако спи настрани, независимо от марката.
Виж целия пост
# 3
И ние всяка сутрин сме мокри,а понякога и изцапани с ако.Смених доста марки памперси,но ефекта е все един и същ.Аз предполагам,че това е от размера на памперса,тъй като ние сме за тройка,а те са от4 до 9кг.- много голям диапазон.Бебка е 6кг. и явно още са й големи,макар че като гледам добре й пасват на дупето.
Виж целия пост
# 4
Ние имахме същия проблем. Пробвах много варианти. Сега спим с по-големия номер на Памперс /5 ном. Ники е 11 кг/и почти винаги сме си сухички сутрин Hug.
Инъче през деня си ползвам Мамия/4/. Тази комбинация излезе удачна и от към цена Laughing
Виж целия пост
# 5
И ние имахме подобен проблем. Забелязах, че е мокра, когато е по-хладно през нощта и съответно повече пишкаше. Ние отдавна помзваме Памперс и съм доволна от тях. Но май различните партиди са с различно качество - просто някои много й пропускаха, други не. Може и от това да е. Като слагаш по-големия размер обаче трябва да го стегнеш добре (е разбира се не да пререже коремчето, разбираш ме какво имам предвид).
Виж целия пост
# 6
Заложи на Pampers и няма да сбъркаш. Две години и два месеца сме ги ползвали и никога, ама наистина никога не съм имала проблеми. Peace
Виж целия пост
# 7
Нощем ползвам Либеро - 11-16 кг, ако не се лъжа, малката е около 12 кг. Нямам проблем сутрин. Либерото имат ластиче на кръста и можеш смело да ги пристегнеш без да се притесняваш, че ще пречи на детето.
 През деня ползвам някакви други памперси, които тук се пакетират иначе са за някакъв немски супермаркет.
Виж целия пост
# 8
Аз ползвам Huggies 5-9 кг и съм много доволна от тях бебчо изкарва по 5-6 часа с един памперс и не пробускат изобщо, а сега взех един пакет Lines 4-9 кг и също съм много доволна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия