А кой ви е любимия парфюм?

  • 14 706
  • 69
Аз по принцип съм почитателка на по-силните аромати като Allure на Channell, например, но откакто съм бременна - силните аромати ме задушават. За първи път смятам да се преориентирам към нещо по-леко...Временно де Wink
Виж целия пост
# 1
Пълна съм с парфюми, но АЛЮР - на Шанел ми остава любим. Харесвам ДИОРЕЛЛА, LIGHT BLUE-въпреки, че стана масов парфюм.
Виж целия пост
# 2
Eau Deden на Cacharel

Цитат
Парфюмът е израз на спонтанност, свежест и нежност. Той е водовъртеж от искряща вода, разкриваща на сетивата ни Рая. Ароматът е цветен и плодов. Той изразява четири различни усещания: усещане за свежест, вдъхновено от водния ирис, зюмбюла и листата на латинката, усещане за чувственост, създадено от два вида праскови, усещане за женственост - съчетание на рози и карамфили. Не на последно място е усещането за удоволствие, което е комбинация от ароматните и меки цветове на памук, бял мускус и сандалово дърво.


Това е най-хубавия парфюм за мен  Kissing Heart
Виж целия пост
# 3
J adore Hug
Виж целия пост
# 4
Харесвам различни аромати, според случая и настроението.
Нямам определени предпочитания.

Предпочитам по-леките и свежите, макар 4е и от тежките има много добри.
Виж целия пост
# 5

И аз съм му почитателка  newsm10
Виж целия пост
# 6
5th Avenue  Heart Eyes
Виж целия пост
# 7
Шанел 5   
Виж целия пост
# 8
Mademoiselle Coco
Виж целия пост
# 9
фенка съм на по-силните ухания
много обичам HOT COUTURE -GIVENSHY I VERY IRRESISTIBLE-PAK GIVENCHY
но любим си ми остава RUSH-GUCHI-стар е,но никога не остава незабелязан,пък и много ми харесва мотото от рекламата му"за жената ,която знае какво иска и как да го постигне"-на мен лично ми действа доста надъхващо running newsm36
Виж целия пост
# 10
Diorissimo на C. Dior
Виж целия пост
# 11
Не е един,но най-ми харесва carolina herera-И мъжкия и женския Wink
Виж целия пост
# 12
 Heart Eyes " Pure Poison " на  Dior   newsm10
Виж целия пост
# 13
От по-старите  Noa на  Cacharel , 212 за жени Carolina Herrera , сега и новия 212 Sexy -  Carolina Herrera ,Light blue на Dolce&Gabbana ,Sensi Giorgio Armani ,Ralph Ralph Lauren ,Ultraviolet Paco Rabanne ,Allure на Chanel
Ейй ,много станаха ,стига толкова Wink
Виж целия пост
# 14
XS и Gucci Ruch.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия