Есенни якенца

  • 1 228
  • 11
Искам да ви попитам дали някой знае каде в София има хубави якенца,защото вече взе да се захлажда и трябва да си купя някакво.
Виж целия пост
# 1
В Теранова има хубави-около 50 лв са. Розови, черни, бели и сини.
Виж целия пост
# 2
мерси
Виж целия пост
# 3
И аз да попитам-каква е тенденцията тази есен, пак ли са актуални къси и с широк ластик?
Виж целия пост
# 4
И аз да попитам-каква е тенденцията тази есен, пак ли са актуални къси и с широк ластик?

Дано да не са Praynig Това за мен беше много грозна мода Naughty
Виж целия пост
# 5
И аз да попитам-каква е тенденцията тази есен, пак ли са актуални къси и с широк ластик?
Какви бяха пък тия с широк ластик... Thinking
За якетата не знам, но са много модерни къси сака, вталени. Палта с двуредно закопчаване с колан в кръста, малко под коляното. Цветовете са земни - всички нюанси на кафявото / ама май по-тъмното се налага/, зелено - войнишко, лилаво, пурпурно, бордо. И бяло&черно, класика в жанра Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Аз шлифер си купих, за да се показвам по градинките като онези чичковци, нали се сещате за кои става дума.  Joy
Виж целия пост
# 7
Аз шлифер си купих, за да се показвам по градинките като онези чичковци, нали се сещате за кои става дума.  Joy

 hahahaааааааааааааа за пишкодръпите ли говориш  Joy
Виж целия пост
# 8
Аз шлифер си купих, за да се показвам по градинките като онези чичковци, нали се сещате за кои става дума.  Joy

 hahahaааааааааааааа за пишкодръпите ли говориш  Joy

Не е по темата, обаче: Joy Joy Joy Joy rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo
Виж целия пост
# 9
Аз шлифер си купих, за да се показвам по градинките като онези чичковци, нали се сещате за кои става дума.  Joy

 smile3532 smile3532

Хайде де  ooooh!...няма ли някой да покаже нещо модерно КрасИвИ маМи Winkне че тук така се обличаме, ама да изплакнем окото Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Ето, да видиш якенца: http://www.bebe.com/TheShop/index.jsp.
За да не ми се сърдиш, че раз"шлиферявам" темата.  Rolling Eyes
 hahahaПък като видите, че нещо мърда в храстите, да знаете кой е, да не се плашите - просто си пробвам шлифера.
Виж целия пост
# 11
Пък като видите, че нещо мърда в храстите, да знаете кой е, да не се плашите - просто си пробвам шлифера.

Ей, ама си образ - досега се смях. rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImbo

А колкото до якетата - по магазините виждам много вталени сака - предимно в черно, кафяво, петролено. А тези с ластика пак са актуални, да.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия