Имахте ли колики при захранване със зеленчукови пюрета?

  • 1 480
  • 9
Предстои ни захранване - може би в края на четвъртия месец, ще питам лекарката, но ме интересува ако бебенцето на някоя от вас до 2-3 месец е имало силни колики, дали след като са изчезнали при захранването пак са се появили? Знам, че обикновено няма проблеми, но моят от сокчетата отново му се върнаха коликите и аз ги спрях, такъв ужас бяха тия колики, че ако от зеленчуците пак ги получи по-добре да я караме на мляко завинаги Grinning
Виж целия пост
# 1
Зори имаше колики някъде до 2-рия месец. При захранването е нямала  Praynig
Виж целия пост
# 2
не е имала колики при захранването със зеленчуци. дано не се връщат и при вас
Виж целия пост
# 3
И моето дете имаше силни колики,но при захранването с пюре ,в 4-я месец,не са се възобновявали.
Виж целия пост
# 4
И ние бяхме със силни колики, но не се върнаха при захранването. Аз обаче почнах с каша вместо със зеленчуково пюре, но нямахме проблем при въвеждането и на двете храни
Виж целия пост
# 5
Не, Дани не е имал.
Ива още не е захранена със зеленчукови пюрета.
Виж целия пост
# 6
аз съм с двама сина. и двамата не са имали колики, но при захранване със зеленчуковите пюрета се появявяше запек за няколко дни и после се регулираше
Виж целия пост
# 7
И ние от сокчетата имахме страшни колики и  спрях  да му давам ,по съвет на пидиатърката започнах захранването със оризова каша  и не сме имали никакви проблеми.
Виж целия пост
# 8
Ния имаше силни колики до 3-ия месец, при захранването не се появих отново. Дразнеха я соковете, затова и не и давах.
Виж целия пост
# 9
На нас ни се върнаха коликите при захранване със зеленчукови и плодови пюрета, за съжаление. Дано вас ви подминат!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия