Нуждая се от бърз отговор

  • 1 691
  • 11
Може ли сега да взема у дома урина от бебето за изследване и да я занеса след около 2 часа или трябва на място /всмисъл да е прясна/?
Виж целия пост
# 1
Можеш и от в къщи.Малко трудно ще стане на място в лабораторията изпишването и събирането на урина Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Може във вас!

Но урина се носи за изследване НЕ ПО-КЪСНО от 1 час!!!
Виж целия пост
# 3
У дома, разбира се!

И до 2 часа да е в лабораторията, са ми казвали от лабораторията!

леко изпишкване! Laughing
Виж целия пост
# 4
Един път така се наложи да занеса урина - щяха да минат повече от 2 часа, затова се обадих в лабораторията да ги питам какво да правя - казаха ми да я сложа в хладилника и да я занеса когато мога. Така била валидна пробата.
Виж целия пост
# 5
И аз я слагам в хладилника и пробата си е валидна. Но добре си затвори бурканчето.
Виж целия пост
# 6
В хладилник спокойно може да се съхранява урината. От моя колежка, която работи в лабораторията на ХЕИ знам, че и там ги държат в хладилник преди да ги обработят. Идеята е да не се казва много-много, че урината е била в хладилник - има лаборантки, които се превъзнясат и може да те върнат, ако чуят такова нещо!
Виж целия пост
# 7
Това за хладилника е вярно.
Но има специални найлонови колекторчета, които са стерилни, ако имаш време за аптека, вземи от тях, ако не добре измито бурканче, но за него гаранция няма.
Виж целия пост
# 8
Това за хладилника е вярно.
Но има специални найлонови колекторчета, които са стерилни, ако имаш време за аптека, вземи от тях, ако не добре измито бурканче, но за него гаранция няма.
Мдаааа..точно тези колекторчета се опитах да ползвам...оказа се,че май не са стерилни,щото сега ще повтаряме процедурата със стерилно шишенце.А и .....така или иначе трябва да стоиш до него и да следиш кога ще се изпишка.Иначе отиде на памперса 3 пъти Shocked
Виж целия пост
# 9
СЛОЖЕТЕ ЕТИКЕТ НА УРИНАТА В ХЛАДИЛНИКА!!!  hahaha
Скици! Grinning     Пикливи приключения...и ние  скоро да  видим как ще  сме ... Grinning
Виж целия пост
# 10
Да, можеш  Wink
Виж целия пост
# 11
СЛОЖЕТЕ ЕТИКЕТ НА УРИНАТА В ХЛАДИЛНИКА!!!  hahaha
Скици! Grinning     Пикливи приключения...и ние  скоро да  видим как ще  сме ... Grinning
Ти се смееш, ама знаете ли аз как бях в последната седмица, преди да родя?! Имаха опасения за Прееклампсия и искаха вси4ката ми урина за следващите 48 часа да бъде събирана и занесена. Дадоха ми едни бутилки, като от боза и т.н. Кофти работа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия