Нистатин?

  • 8 426
  • 9
Понеже вече не произвеждат Нистатин-лосион, може ли някой да ми каже как да си го приготвя сама? Зная, че трябва да смеся глицерин и таблетки Нистатин, но не зная какво е съотношението. Някой може ли да ми помогне?
Виж целия пост
# 1
Най- добре питай в някоя аптека или ако имаш някой познат фармацевт, не си прави произволни експерименти. Peace
Виж целия пост
# 2
Хмм, при нас има newsm78 , но може да е до изчерпване на количествата.И аз съм на мнение, за направата му, да ползваш услугите на определените за това институции. Или в краен случай,ползвай таблетки. Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
Доколкото зная, са пуснали или ще пускат ново лекарство със същите активни съставки на много по-висока цена,затова и са го спряли. Но май не бих рискувала да си го правя сама.
Виж целия пост
# 4
Вероятно и ти си установила, че навсякъде в Стара Загора работят само с готови лекарствени продукти и не остана аптека, която да приготвя - както на тебе ти трябва лосион нистатин, например. За моя изненада скоро научих, че има една такава. Намира се срещу китайския ресторант под Жабките. Ако искаш, отиди там и ги питай, ще ти го направят ли. Моя познат преди седмица там си поръчва Рехидрин за хлапетата, че се бяха посрали, та така научих.

Аз не знам как се прави този лосион, за съжаление.
Виж целия пост
# 5
а за какво се ползва този лосион? Бях чела някъде,че ако счукаш няколко таблетки и ги поставиш в шампоана си и това ще помогне на косата да се възстанови ако е изтощена....
Виж целия пост
# 6
Нистатина е за гъбични инфекции,аз често ги лепвам като пия силни антибиотици без витамини  Sad
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви за отговорите! Лекарството е за мъжа ми (само това му помага срещу пърхут). Не се страхувам да си го приготвя вкъщи, само дето незная съотношението.
Хапчице, зная 3 места където приготвят лекарства, но на едното ми отказаха, на другото спрели, а третото ми е много далече (не ми се ходи с малкия и количката).
Виж целия пост
# 8
Благодаря ви за отговорите! Лекарството е за мъжа ми (само това му помага срещу пърхут).
В такъв случай най-лесният вариант е Низорала-шампоан /по-скъпо излиза!/или Низорал -таблетки.
Виж целия пост
# 9
Благодаря ви за отговорите! Лекарството е за мъжа ми (само това му помага срещу пърхут).
В такъв случай най-лесният вариант е Низорала-шампоан /по-скъпо излиза!/или Низорал -таблетки.
Не му помага, незная защо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия