Парацетамол и бременност

  • 1 202
  • 15
Парацетамол по време на бременност беше позволен,нали?
Не питам за себе си Laughing
Виж целия пост
# 1
ДА! Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Да, но все пак да не се прекалява с него !!!   Naughty
Виж целия пост
# 3
Да! А и може да се ползва парацетамол за бебета! При всички случаи е далеч по-безопасен отколкото бременната да е с Т (много е опасно дане се пометне).
Виж целия пост
# 4
Да,обаче до третия месец не е много препоръчителен.
Виж целия пост
# 5
Може да се взема парацетамол. Аз доста изпих, защото страдах от болни зьби и венци през бременността.
Виж целия пост
# 6
Да може да се взима, но само ако наистина  се налага.Аз взимах при силно главоболие или настинка.
Виж целия пост
# 7
Аз пиех само парацетамол за главоболие, при настинка с температура лекарката ми каза, че може да взимам фервекс.
Виж целия пост
# 8
Да, само с една малка подробност, НЕ се препоръчва ФЕРВЕКС,защото в него има анти елергенни и други съставки, и е по-добре ЕФЕРЕЛГАН ( парацатамол с витамин Ц, има го разтворим на табетки)
Виж целия пост
# 9
moje da se priema paracetamol,no da ne se prekaliava,dori moje da se priema paracetamol za bebeta toi e po za predpochitane.znam ot lichen opit
Виж целия пост
# 10
Парацетамол-да.Аспирин-не!
Виж целия пост
# 11
Да, позволен е!!!!!
Виж целия пост
# 12
Най-добре е чист парацетамол. По-добре отколкото Фервекс, Ефералган или сироп за бебета... Естествено, от личен опит знам.
Виж целия пост
# 13
Парацетамол-да.Аспирин-не!
Точно така Peace
Виж целия пост
# 14
При болки във венците и зъб може ли да се вземе аналгин , парацетамола не ми помага? Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия