Помощ!Суха кожа.

  • 416
  • 4
Здравейте бъдещи и настоящи мами. ГОлям проблем имам. И към кой да се обърна - естествено пак към вас. ГОлеми дружки ми станахте откакто съм във форума. И добре че ви има да си помагаме с каквото можем. Проблема ми е че толкова ми е суха кожата на цялото тяло, че чак се бели и ме сърби. ВИе имахте ли такъв проблем през бременноста и как се справихте с него? Мажа се с гел-олио на Jonson и олиото на Nivea, но не виждам резултат. Моля ви дайте някакъв съвет  Sad
Виж целия пост
# 1
Аз от бебешкото олио на Джонсън получих обриви.И моята кожа е много суха.Най-добре се чувствах като се мажех с преварен зехтин.
Виж целия пост
# 2
За да има по-добър ефект, олиото се маже върху мокра кожа. Много е добро олиото за баня Линола Фет. СЪщо така има на Avene един лосион за много суха кожа с колд крем.
Виж целия пост
# 3
Можеш да се довериш изцяло на една френска марка медицинска козметика - La Roche Posay. Има една серия за хидратиране. Крем за тяло и мляко за къпане. Помогна изключително много на дъщеря ми, когато беше бебе и беше със същите симптоми.
Потърси в по-големите аптеки.Цената на една туба беше към 20 лв.
Успех
Виж целия пост
# 4
Здравейте бъдещи и настоящи мами. ГОлям проблем имам. И към кой да се обърна - естествено пак към вас. ГОлеми дружки ми станахте откакто съм във форума. И добре че ви има да си помагаме с каквото можем. Проблема ми е че толкова ми е суха кожата на цялото тяло, че чак се бели и ме сърби. ВИе имахте ли такъв проблем през бременноста и как се справихте с него? Мажа се с гел-олио на Jonson и олиото на Nivea, но не виждам резултат. Моля ви дайте някакъв съвет  Sad

Мисля, че може да имаш дерматологичен проблем, затова по-добре отиди на лекар.
Междувременно мога да ти препоръчам Е45. Невероятен крем. Понякога, когато чистя без ръкавици със силни препарати, ръцете ми се белят, намазвам ги 2-3 пъти с него и дотам е. Освен това се препоръчва и за по-сериозни кожни заболявания.
Откак съм научила за този крем, една кутия задължително стои на нощната ми масичка, а понякога имам и една туба в чантата. Става и за напукани пети, между другото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия