Какви кожени якета са актуални?

  • 1 375
  • 13
Реших да си купя друго кожено яке и  се чудя какво да бъде, не зная какво е модерно.  newsm78 Гледам разни якета с лисици по врата и маншетите, актуално ли е това?
 Няма да е черно, че старото е такова, фигурата ми позволява всякакви модели. Помагайте , девойки!
Виж целия пост
# 1
Много са актуални якета с `аксесоари`- маншети, яки с косъм и комбинации от лицева кожа+ косъм. В Max& Co пробвах едно елегантно яке, лицева кожа +конски косъм, ама беше твърде скъпо. На мен са ми много любими, даже вчера видях на една витрина по Витошка, ако ми остане време след работа ще отида да видя какво се предлага, че и аз имам нужда от едно ново яке. 
Ето тук http://www.fornarina.com/ може да видиш някой идеи, за съжаление обаче на  Fornarina се предлагат много малко неща в София
Виж целия пост
# 2
камъчета, кожи, всякакви дължини и цветове - това е модерно! Миналата пролет си купих с камъчета по ципа и яка от зайче, която се обръща - още си е много фешън и ще си  го нося на Есен с кеф Grinning
Виж целия пост
# 3
От утре почва изложението "Кожомания", ако отида, мога да ти кажа после какви кожени якета преобладават като модели, цветове и т.н.
Виж целия пост
# 4
В кои магазини в София продават дрехи на Fornarina?
Виж целия пост
# 5
Ето няколко снимки на актуални/поне така си мисля Wink/ кожени якета Grinning

http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=2817&AlbumId=26153
Виж целия пост
# 6
Sayonara черното ти кожено яке много ми хареса,от къде си го взела.
Виж целия пост
# 7
Sayonara черното ти кожено яке много ми хареса,от къде си го взела.

В халите на втория етаж се намира магазина.Имаше и бели такива.
Виж целия пост
# 8
А може ли да ме кажеш колко струва,да не би да е много скъпо
Виж целия пост
# 9
В кои магазини в София продават дрехи на Fornarina?
В Miss Sixty, Hot Spot и в Peppe Jeans мисля че има.
Виж целия пост
# 10

В халите на втория етаж се намира магазина.

 Grinning Моето старо яке е от там! Преди 4 г. за 300 лв. не беше ефтино.

Днес си харесах едно в бордо с лисичи кожи на врата и маншетите (ама без глави! Sick)
Изложението къде ще е, в Експо центъра ли?
Виж целия пост
# 11

В халите на втория етаж се намира магазина.

 Grinning Моето старо яке е от там! Преди 4 г. за 300 лв. не беше ефтино.

Днес си харесах едно в бордо с лисичи кожи на врата и маншетите (ама без глави! Sick)
Изложението къде ще е, в Експо центъра ли?


Говорех за варненското  Simple Smile В София не знам кога ще е.
Виж целия пост
# 12
Във Варна мисля че ще бъде в Спортна зала-аз отивам след малко да вида какво има Thinking
Виж целия пост
# 13
Във Варна мисля че ще бъде в Спортна зала-аз отивам след малко да вида какво има Thinking

И после кажи има ли нещо интересно.

Интересуват ме чанти, обувки.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия