Колко пъти в седмицата се спортува?

  • 3 895
  • 14
От утре започвам да спортувам и идеята ми беше всеки ден, но все си мисля, че ще стана много якичка Confused През ден ли, през два ли?
Виж целия пост
# 1
Не ми се вярва да заякнеш много само със спорт, ама ще имаш ли воля всеки ден да се мъчиш?
Аз мога само зимата, когато рано се стъмва...стане ли пролет и времето се затопли...ц, с пушка не можеш ме закара след работа на фитнес ooooh!
Виж целия пост
# 2
имам воля, да, но аз ще си правя компания у нас със Синди Крауфорд
Виж целия пост
# 3
Преди 2-3 месеца , като ходех на фитнес - инструктура ми каза да си избера или през ден, или 2 дена тренировки и 1 почивка Grinning
Виж целия пост
# 4
Какво ще спортуваш? Фитнесче или нещо друго?
За жена мисля, че 2- 3 пъти седмично е напълно достатъчно, ако тренираш както трябва.
Аз ходех на фитнес 2 пъти седмично и ми беше идеално.
Ходила съм и по- често, но наистина заяквам повече, а на мен не ми трябват трицепси като на Ани Лозанова. Wink

П.П. За Синди Крауфорд мисля че може и всеки ден да си правиш упражненията.
Виж целия пост
# 5
да, но в стар академи всеки ден играеха аеробика, а почиваха само уикенда
Виж целия пост
# 6
DeianaZ, няма такова нещо като "заякване" и "напомпване" при жените само от спорт. На Ани Лозанова бицепсите не са само от железата - гаранция! Тия работи стават с яко блъскане и с още по-яко зобане. Стероиди, ако се сещате  Wink. Има и дамски продукти, специално за маниачки.

Но щом не ти е идеята да заприличаш на Анито, гимнастиката на Синди е идеална. Три пъти в седмицата е добре, можеш и през ден да я играеш - става една седмица три пъти, следващата - четири. Ако имаш сили, и всеки ден да я играеш, пак е вариант, ама е много уморително, аз повече от три седмици по тоя режим не съм изкарвала...

(а за заякването - аз пак да си кажа - жените нямат достатъчно тестостерон, за да им порастнат мускулите твърде много, като при мъжете. Спортът може само да изчисти мазнините и да се види един красив релеф отдолу, за което всички се борим)
Виж целия пост
# 7
Аз през ден (фитнес).
Виж целия пост
# 8
За да не се претовариш, като за на4ало 2 пъти седми4но и можеш да ги увели4иш до 4 пъти.
Преди да забременея имаше период, в който си правих всеки ден по половин 4ас някои от упражненията на Синди. Хич не бях яки4ка, даже напротив  Wink
Виж целия пост
# 9
нейните упражнения са невероятни, обаче миналата година такава мускулна треска имах, че едва с к ачвах по стълбите. Толкова много всичко ме болеше, че дори не можех една чаша с вода да вдигна
Виж целия пост
# 10
Да, като още не си във форма ще имаш мускулна треска. Упражненията са добри, има и разтоварващи дни. Аз лично имам възможност да ходя на фитнес само събота и неделя, а през седмицата да си правя Пилатес или Синди вкъщи, ако мога от бебка разбира се. Защото нямям баби, а и на гледачка хия не ми се дава такава малка.
Но, чувството след тренировка и душ е супер, дори само заради това си заслужава!
Виж целия пост
# 11
нейните упражнения са невероятни, обаче миналата година такава мускулна треска имах, че едва с к ачвах по стълбите. Толкова много всичко ме болеше, че дори не можех една чаша с вода да вдигна
След 1-вата тренировка - 2 аспирина и един душ Peace На следващият ден ще си кукуряк Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Спортувай колкото ти харесва, няма да станеш якичка, особено от гимнастиката на Синди. Наистина, ако нямаш тренинг започни по-полека, например 2 пъти седмично и постепенно увеличи на колкото ти се иска. Все пак, препоръчва се поне един ден в седмицата да имаш почивка. Защо не пробваш и Пилатес, може да си го дръпнеш от интернет, имаше го някъде. По-добро е от Синди и каланетиката. Може да ги редуваш, тъкмо да не ти писне, защото гаранция, че ако правиш само едно и също скоро и ефект няма да има, защото тялото свиква с еднаквото натоварване. Та, затова, прави различни упражнения, за да не ти привиква организма към едно и също.
Аз тренирам всеки ден без неделята. Правя различни тренировки (тае-бо, пилатес, кростренажор, стречинг) всеки път, но ми е по-лесно , защото съм инструктор. Вече почти влязох във форма, остава ми още малко. Правя тренировките сутрин след кафето, зареждам се за целия ден, направо е страхотно.
Поздравления за ентусиязма, само така!   bouquet
поздрави
Дани
Виж целия пост
# 13
Започни с по леки упражнения, като постепенно увеличаваш натоварването.
Най-добре през ден, 3 - 4 пъти в седмицата.
Виж целия пост
# 14
няма да е от днес спорта. Направо кръвта ще ми изтече
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия