Стискаите палци

  • 932
  • 15
От утре съм на работа и ще продължавам да кърмя! Стискайте палци, че съм се притеснила Praynig
Виж целия пост
# 1
Стискам! newsm10
Виж целия пост
# 2
От утре съм на работа и ще продължавам да кърмя! Стискайте палци, че съм се притеснила Praynig

Стискам палци! А как смяташ да действаш? Ще се прибираш да кърмиш ли? А ако огладнее по-рано? Или ще цедиш....

Както и да е, ще видиш че всичко ще се нареди!
Виж целия пост
# 3
Успех! И да пишеш как се справяте, че след три седмици и аз тръгвам! Може да обменяме опит и на лични!
Виж целия пост
# 4
Аз съм сигурна че с много желание дълго ще се кърмите,даже и като си на работа.

Вече много мами тук могът да се похвалят,че кърмят успешно,дори и ходейки на работа.

Много успех. Hug Peace Hug

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 5
Благодаря на всички, сега отивам да лягам и от утре почвам с отчет. Само да не си забравя помпата Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Стискам Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Успех и от мен Peace
И чакаме довечера да разкажеш как е минало - ще се справиш, не се притеснявай Grinning
Виж целия пост
# 8
Хайде, наще!!!!! Peace
Виж целия пост
# 9
Ами успех newsm10
Виж целия пост
# 10
 newsm10 Успех
Виж целия пост
# 11
Успех и от нас.Сигурна съм,че всичко ще е наред и ще кърмиш бебо дълго време Grinning
Виж целия пост
# 12
Успех, не се съмнявам в теб!
Виж целия пост
# 13
Добре дошла в отбора  bouquet
Виж целия пост
# 14
Друго нещо е да знаеш, че някой ти стиска палци и те подкрепя морално. Бебо се държа добре, нахраних го и го оставих на вуючо му. Бил е послушен и се е показал като едно възпитано бебе. Иначе аз носих уреда за облекчение /не, имам предвид помпата/ и макар кофтите условия се справих. Малко скромно - 100мл, но като начало Embarassed/а имам и близо литър във фризера/. Като кърмачка имам по 2 часа на ден отпуск и се получава супер. Благодаря ви още веднъж на всички и целувки от работещата мама  love001
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия