Колко часа са необходими за усвояване на аугментина?

  • 1 271
  • 6
Моля някой да ми каже колко часа са необходими за усвояване на аугментина-моят син повърна
 1 час след като му го дадох /това е първи прием/и не зная дали е подействал.В момента е с диагноза остър тонзолит,но
повръща и не зная дали ще успеем да го лекуваме с аугментин или трябва да искам да му препишат инжекции
Виж целия пост
# 1
Аугментина е много дразнещ сироп. Не съм сигурна - може и да е поел нещо - все пак 1 час. Опитай да му даваш нещо против повръщане преди прием на аугментин следващия път.
Виж целия пост
# 2
Golemiat mi sin/6 god/pie6e ot tozi antibiot do 3god.vazrast kogato be neobhodimo,sled koeto po nikakav na4in ne go priema6e-povra6a6e go,davala sam go i v sanno sastoianie-sled 1h go povra6a6e,niama nikakva alergia,no s tozi sirop taka i ne se polu4ava6e.Probvala sam go sled izvestno t,kogato otnovo e bolen i pak sa6atata istoria,zatova ve4e ne pravim eksperimenti t.k e i skap a i za6o da si ma4a deteto,prosto molia lekara da ni izpi6e drug sirop/ospamox naprimer i s po4ti sa6oto sadarjanie samo 4e e s drug podsladitel/,moje i vie da probvate s drug sirop-ne barzai s injekziite osven ako sastoianieto mu ne e mnogo seriozno,za6oto injekziite mnogo boliat i dezata mnogo se travmirat,konsultirai se pak s va6ia pedi.N a moi poznati dezata sa6o taka reagirat na agumentin,no samo pri parvite niakolko priema i posle spirat da povra6at/pri nas ne se polu4i no pri vas moje da stane/4uvala sam 4e go slagat v mliakoto za da ne useti deteto ili go vpraskvat s sprinzovka napravo v ustata i posle davat vednaga da pie sok ili voda.Stiskam vi palzi da namerite pravilnia izhod i barzo da ozdraveete!
Виж целия пост
# 3
Благодаря за отзивчивостта,мисля да  пробвам да дам следващия прием/вечерта/ и ако се получи същото ,ще искам заместител.
Виж целия пост
# 4
Badi uporita,probvai pone 3-4priema,pri deteto na sasedkata mi se polu4i 4ak na 2den,taka4e ako sastoianieto na deteto pozvoliava moje6 da iz4akah.Pisah ti kak be6e s moiat sin da ne se ot4aiva6,no toi iavno e po-4ustvitelen,a ina4e pove4eto deza reagirat taka na agumet./ina4e e efikasen sirop,no tezi"dobavki"sa kofti/Malkiat go pie6e bez problem kogato ima6e otit,no polu4i razstroistvo no pak lekariat prezeni 4e tozi sirop e nai-efikasen.Podobrenie v sastoianieto na deteto o4akvai sled 3priem!Stiskam vi palzi!
Виж целия пост
# 5
Вторият прием беше успешен,сега идва ред за третия-стискайте палци!
Виж целия пост
# 6
Zna4i uspiahte!Radvame se za vas!Sega vi pojelavame skoro6no ozdraviavane!Stiskame palzi!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия