Кътници от кога най-рано?

  • 537
  • 8
Искам да попитам от кога най-рано може да избият вторите кътници.Ние сме на 16 месеца,а от няколко дена отново  започнаха да и текът лиги,просто се чудя може ли да са вторите кътници или някой знае ли от какво друго може да има повече лиги.
Виж целия пост
# 1
Когато им дойде времето  Grinning Първия ни кътник изби на 11 месеца, вече има няколко, но не мога да ги преброя, защото не дава. Според мен лигите са от тях  Peace
Виж целия пост
# 2
Нашите кътници излезнаха на 1г.1м.Трите избиха за една вечер,а четвъртия след няколко дена.То беше лигавене,плачене насън,не спеше по цели нощи,не ядеше и направо ми идеше да се изнеса от нас.
Виж целия пост
# 3
А забелязахте ли,че въпросът е за вторите кътници?
 rumpy,ако вече са и избили кучешките зъби,спокойно можеш да чакаш кътници (въпреки че не абсолютно винаги излизат по този ред).А и това лигавене...точно на зъби си прилича Wink
Виж целия пост
# 4
Много благодаря за отговорите.но моят въпрос е за вторите кътници.Вече имаме 4кътници,а кучешките й избиха преди това.
Виж целия пост
# 5
румпи - може да са ви вече 2-рите кътници.
Съседчето до 2г. беше с всичките си 20 зъба.
Виж целия пост
# 6
И при Дияна вторите кътници избиха към 2рата й годинка
Виж целия пост
# 7
http://www.zabolekar.info/probiv_na_zybite.htm
Това е сайт на д-р Силвия Минкова стоматолот.
В таблицата е посочила, че вторите кътници излизат между 20 м. и 30 м.
Виж целия пост
# 8
Много благодаря за отговорите.но моят въпрос е за вторите кътници......

Отговора ми беше точно за тях  Laughing Долу в ляво имаме втори кътник, за останалите не ми дава да пипна, когато навърши годинка имаше 12 зъба, в момента са 14-15   Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия