Магазини

  • 7 611
  • 33
от кои магазини обичате да пазарувате дрешки?
в нашето семейство всеки си има любим магазин, негов си стил Mr. Green

от този главно купувам на децата бельо.



 
този е на децата Peace
и аз съм си купувала от там, но рядко.

ZARA е моя магазин, моя стил. от там купувам и на децата страхотни дрехи и обувки. Bershka и също ме кефят.


Pull and Bear е на мъжа ми .


за бельо фаворит ми е

a вашите?



Виж целия пост
# 1
Аааа и аз от "Zara" обичам да си пазарувам - обичах сега не ми стават, ама после пак ще заобичам hahaha
За бебо сме накупили от "КIABI", мъж ми обича в "Cellio" да си пазарува.
Обувки си купувам редовно от "Taneo" - много ги уважавам newsm10
Виж целия пост
# 2
Леле, Харата, аз от тия твоите само H&M сьм ги 4увала, мькар в наШия град да няма техен магазин. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
ох как можах да забравя киабито, родината на нашия меме ( любимия мечок на малката и важен член на фамилията) Joy!
много дрехи имат от там Peace
Виж целия пост
# 4
Леле, Харата, аз от тия твоите само H&M сьм ги 4увала, мькар в наШия град да няма техен магазин. Rolling Eyes
ти пък! не  ти вярвам , не може да няма Crossing Arms Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Ния с мъжлето си копуваме дрех и бельо от "NEXT"и"M&S"а за обувки"Cllarcs"за спортните стоки е "JJB"
Виж целия пост
# 6
За мен оби4ам да пазарувам от Страдивариус,Сара,Киаби,Манго,Тути(наскоро открит,пълен със страхотни дрехи),Дженифър,Бершка.Обувки от Улянка.Спортни дрехи от Декатлона.Мъжа ми си пазари от Адидас,Декатлон.За Ани от Киаби предимно,заЩото имат страхотни дрехи за моми4енца,Пик Куик(ка4еството е страхотно) и Адидас.
Бельо има един магазин в Бонайре,не знам как се казва,но оттам съм вемала Триумф и Уондърбра и съм доволна много.
Бански само от Манго.
Виж целия пост
# 7
а, буйки любими - Skechers Peace
главно купуваме маратонки обаче Embarassed
Виж целия пост
# 8
О, да, и аз съм фенка на вси4ки от Групо Индитекс , Zara, Stradivarius, Bershka, Pull and Bear,...без Массимо Дутти.
Освен това H&M и C&A, за бельо Ойшо, Сикрет уомън.....на Манго не съм фенка......и в спортните магазини Найк, Адидас или Пума, ма по рядко. Ми то тва има у наше село. Е, има и марки, ма 200 ? за ризка нема да дам. Naughty  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Леле, Харата, аз от тия твоите само H&M сьм ги 4увала, мькар в наШия град да няма техен магазин. Rolling Eyes
ти пък! не  ти вярвам , не може да няма Crossing Arms Mr. Green
Харата, сериозно. bowuu
Може да има в някой близьк по_голям град, ама тука не.
Next_a е супер, ама пусто скьп ooooh! Laughing
Iana - от там за детето
Виж целия пост
# 10
и аз не харесвам нещо на массимо дутито, много са ми ангажиращи дрехите- като за голф играчи Mr. Greenкакто и на лакоста.
Виж целия пост
# 11
От дет ми падне. Като видя табела "Разпродажба" и краката сами влизат там Crazy Laughing
Няма да изреждам щото от всякъде копувам и много дълъг ще стане списъка smile3534
Виж целия пост
# 12
аз пък съм голяма претенция, влизам само в мой стил магазини, другите ги подминавам Crazy
Виж целия пост
# 13
Около мен за съжеление няма от познатите  ми европейски магазини, които сте изброили, затова се задоволявам с  JCPenny, Target, Khols i Macy's na razprodajbi:)
За Таня пазарувам от BAbies R US, Children's place, Jones store, JC Penny, Gap na razprodajba

Ноооо и аз като другите видя ли разпродажба ТАМ СЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪМ Peace
Виж целия пост
# 14
4и как, разпродажба са ми любимите магазини  Flutter комбинирано с гореизброеното.Оня ден дадох 30 евро за дънки на Ванина от Пул енд Биир. Crossing Arms Не е смешно, моите са от разпродажни и са по 10 ?, маьпубера нимой да 4ака  Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия