Вигантол !!!

  • 1 593
  • 30
Здравейте мами ! Бихте ли ми казали как давате Вигантол на вашите бебочета ?! На мен от болницата ми казаха - 1 в седмицата по 2 капки, а пък сега педиатърът ми каза, че трябвало всеки ден да се дават по 2 капки ! На кой да вярвам ????  newsm78 #Crazy

Благодаря ви предварително !
Виж целия пост
# 1
Нашата педиатърка го изписва от 28-я ден.Всяка сутрин на гладно по 2 капки.Така съм го давала на баткото,така го давам и сега на малката
Виж целия пост
# 2
Всяка сутрин на гладно по 2 капки.

И аз така го давам. Peace
Виж целия пост
# 3
И аз съм давала по 2 капки, от 20 ден та чак до една година. Педиатърът проверява фонтанелата и в зависимост от това как се затваря определя по колко капки да се дават.
Виж целия пост
# 4
И аз давам по две капки на гладно. Доколкото знам е задължително да се дава всеки ден. Даже нашето педи вика, че и три капки да дам няма да сбъркам. Това един път в седмицата по две капки сефте го чувам като препоръка.
Виж целия пост
# 5
Eдин път на ден по 1 капка (даже забравям по някога), давам я вечер. Рахит няма, нищо че е бързо наддаващ - преди месец беше 8750, а сега не ми се мисли-едва го вдигам.
Виж целия пост
# 6
Все още давам по 2 капки сутрин.
Виж целия пост
# 7
никога досега не съм давала
рахит/да чукна на дърво/няма
Виж целия пост
# 8
И аз като останалите мами давам по 2 капки всеки ден.
Виж целия пост
# 9
На нас също ни казаха по 2 капки на ден. Само се чудя кое се брои за сутрин - примерно 6 или 9 сутринта. Всеки ден бебата се събужда различно....
Виж целия пост
# 10
Слушай педиатъра си.Той трябва да предписва дозировката според това,как върви затварянето на фонтанелата.
Виж целия пост
# 11
Досега НЕ съм давала, и не смятам и да давам. За всяко дете е строго индивидуално.
Виж целия пост
# 12
Продължавам да давам 2 капки на ден.
Виж целия пост
# 13
По 2 капки сутрин преди ядене! До 1 годинка!
Виж целия пост
# 14
Особено зимата за деца до 1 г. е хубаво да се дава витамин Д, а пък по-колко това педиатър ти е казал.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия