сом

  • 595
  • 5
Извинявам се,ако е писано по темата,но чрез търсачката нищо не намирам.
ПОмолих мъжа ми да купи риба и той ми домъкна някакъв сом,но аз никога не съм готвила такава риба.Ще ми помогнете ли с идеи как да го приготвя вкусно?
Виж целия пост
# 1
О,този "някаккъв" сом е страхотна риба.Скъпа и много вкусна.Даже тези дни съм решила да купя  сом и да го дам на заведение да го сготвят.Добре въпри паниран,но и пърен не е лош.Най-добре потърси по кулинарни сайтове,защото тази риба заслужава най-доброя начин на приготвяне.
Виж целия пост
# 2
Ванила,благодаря ти.
Сомът наистина беше много вкусен и на всичкото и отгоре като го готвих,изобщо не замириса в къщи,което за мен е от голямо значение.ПОлудявам като ми се омирише къщата на риба!
Та понеже така и не намерих рецепти,намазах една тавичка с малко олио,наредих пържолките,осолих ги,залях с лимонов сок и наредих отгоре малко домати на кръгчета и лук.Пекох по-дълго във фурната и рибата стана като мозък-много беше вкусно. Дори злоядата ми бебка изяде някакво невероятно за нея количество и повтаряше:"Риба! Обича!"
Виж целия пост
# 3
MARGI,бях сигурна,че каквото и да направиш ще се справиш чудесно!Между другото днес беба има рожден ден или греша? newsm59 nbirthday nbirthday newsm67  party023  cook newsm38  party002 Gift Tada  ura newsm18 Tada  Party Time
Виж целия пост
# 4
Благодаря много за поздравленията,но не съм си сменила лентичката,все забравям-беба вече е на година и половина,но не знам защо броенето спря до тук,явно трябва да отида на "следваща" лентичка.
Виж целия пост
# 5
О,значи си ме заблудила Mr. Green,плюс че ме хвърли в тъч с това изказване на беба,викам си,брей,маа му,това дете е с месец по-голямо от нас,а как говори! Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия